Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:163, Did:0, useCase: 0

Nākamā lapa

Aicina palīdzēt smagi slimajam Andrejam Greidānam 29.09.2021 12:19

Rīdziniekam Andrejam Greidānam nepieciešama palīdzība, lai apmaksātu onkoloģiskas saslimšanas ārstēšanu Baltkrievijā. Latvijā ārsti atteikušies viņam palīdzēt — pēc protokola viņam vairs nekas nepienākas. Minskā viņam piedāvā ārstēšanās iespējas.

Jauns bezmaksas krīžu tālrunis – 116 123 18.08.2021 13:52

Latvijā jau vairāk kā 20 gadus darbojas biedrības “Skalbes” krīžu tālrunis, kur visu diennakti iespējams saņemt emocionālu atbalstu un uzzināt par psiholoģiskās palīdzības iespējām. Turpmāk šis pakalpojums būs pieejams zvanot uz tālruni 116 123. Par to, kāpēc ieviests jauns tālruņa numurs un kādos gadījumos iespējams vērsties pēc palīdzības, stāsta biedrības “Skalbes” direktors Raivo Vilcāns.

17-gadīgajai Zanei no Siguldas nepieciešama palīdzība 03.06.2021 17:41

Jūnija beigās šai trauslajai un skaistajai meitenei paliks 18 gadi – vecums, kad sirdi pārpilda cerības, plāni un laimes gaidas. Taču romantisko sapņu vietā Zani sagaidīja šoks un smags trieciens – ārsti paziņoja, ka viņas gadījumā (balsenes slimība) vienīgā iespēja atvieglot elpošanu un saglabāt balsi ir elpošanas caurulītes jeb traheostomas ievietošana kaklā.

Nepieciešama palīdzība nometnes īpašajiem bērniem “Taureņu vasara” apmaksai 26.05.2021 11:20

Uzdāvināsim četras laimīgas dienas bērniem, kuru ikdiena ir pilna izaicinājumu. Piezvanot pa ziedojumu tālruni 90006384 (1,42 eiro par zvanu), mēs varam palīdzēt īpašajiem bērniem ar smagām diagnozēm un to ģimenēm doties šovasar uz četru dienu specializēto nometni “Taureņu vasaras”, kas norisināsies viesu namā „Skultes muiža”. Īpašo bērnu ģimeņu nometni jau vairākus gadus pēc kārtas rīko labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv komanda. Bērniem un vecākiem, kas kaut reizi ir pabijuši šajā nometnē, tā ir gada lielākais notikums, viņi gaida to pat vairāk nekā Ziemassvētkus.

Aicina palīdzēt glābt smagi slimo Inetu! 11.05.2021 20:53

Smagā slimība piezagās negaidīti un pilnībā izmainīja Inetas dzīvi. Lai apmaksātu ārstēšanos Vācijas un Latvijas klīnikās, Inetai ir nepieciešama mūsu palīdzība.

Nepieciešama palīdzība Beatrises dzīvības glābšanai 15.04.2021 09:56

25 gadīgai Beatrisei no Mārupes novadā nepieciešama palīdzība leikēmijas ārstēšanai Izraēlā. Tas ir dzīvības glābšanas jautājums. Pēkšņā slimība un šausminošā diagnoze kļuva par īstu šoku Beatrisei un viņas ģimenei. Faktiski šobrīd meitenes dzīvība ir atkarīga tikai no naudas. No ļoti lielas naudas. Beatrises Jansones atbalstam darbojas ziedojumu tālrunis projekta “Zaļā lampa” ietvaros. Svarīgs ir katrs centrs un katrs zvans. Kopā mēs varam glābt Beatrises dzīvību.

Uzsāk labdarības akciju “Atelpa savējiem” izdegušo medicīnas darbinieku atbalstam 24.02.2021 11:20

Sabiedriskā labuma organizācija “Hospiss LV” ir uzsākusi labdarības akciju "Atelpa savējiem", aicinot ziedot paaugstināta riska un slodzes apstākļos strādājošo medicīnas darbinieku atpūtai. Iniciatīvas mērķis ir nodrošināt fiziski un emocionāli nogurušajiem medicīnas darbiniekiem atpūtu Latvijas laukos, lai atgūtu spēkus un varētu pilnvērtīgi turpināt darbu Covid-19 pirmajās līnijās.

Labdarības maratonā „Dod pieci!” saziedoti jau 126 217 eiro! 21.12.2020 09:20

Labdarības maratonā „Dod pieci!” trešajā diennaktī saziedoti 126 217 eiro, kas sniegs praktisku palīdzību cietušajiem no vardarbības ģimenē. Palīdzību lūguši jau 25 cilvēki - gan sievietes, gan vīrieši. „Dod pieci!” turpina saņemt daudz zvanu un vēstuļu, kuros cilvēki atklāti runā par piedzīvoto vardarbību ģimenēs.

Dzīves iespēja Elvīrai: mēs varam palīdzēt viņu izglābt 16.12.2020 09:59

Elvīru Erlecku Latvijā zina daudzi. Viņa ir pazīstama producente un jau daudzus gadus darbojas pašmāju izklaides biznesā, īstenojot dažādus radošos projektus. Cilvēkam, kurš visu mūžu ir radis palīdzēt citiem, ir ļoti grūti lūgt palīdzību sev. Arī Elvīra ilgi nevarēja saņemties. Taču vērsties pie “Zaļās lampas” un labdarības fonda BeOpen pēc atbalsta viņu piespieda nelaime. Pirms pusotra gada Elvīrai tika diagnosticēta kancerosarkoma.

Aicina sabiedrību ziedot ēdiena piegādei mediķiem akcijā “Galds savējiem” 10.12.2020 22:45

Pavasarī HOSPISS LV akcija “Galds savējiem” izraisīja plašu atsaucību sabiedrībā – gan privātpersonas, gan uzņēmēji ziedoja mediķu maltītēm. Šobrīd, COVID-19 otrajā vilnī, medicīnas darbiniekiem ir nepieciešams daudz lielāks atbalsts.

Sākas „Dod pieci!” labdarības izsoles 10.12.2020 10:54


Labdarības maratona „Dod pieci!” ietvaros sākušās labdarības izsoles, kurās tiks piedāvātas unikālas lietas, kas pieder Latvijā un pasaulē zināmiem cilvēkiem, kā arī piedzīvojumi un notikumi. Labdarības izsolēs iegūtie līdzekļi tiks ziedoti ātrās reaģēšanas jeb krīzes fonda izveidei, kas sniegs finansiālu atbalstu cilvēkiem, kuri grib izrauties no vardarbīgām attiecībām, bet nespēj to izdarīt atbalsta trūkuma dēļ. Pagājušā gadā „Dod pieci!” labdarības izsolēs tika iegūti EUR 20 568.

Palīdzēsim četrgadīgajai Martai 01.12.2020 17:01

Četrgadīgajai Martai un viņas māmiņai Jolantai ir nepieciešama mūsu palīdzība. Meitenei ir diagnosticēta reta un ļoti smaga ģenētiska saslimšana. Māmiņa audzina un ārstē viņu viena.

“Dzīvības poga”: palīdzēsim vientuļiem cilvēkiem ar invaliditāti 27.10.2020 16:03

Mēs varam palīdzēt cilvēkiem, kas nonākuši grūtā dzīves situācijā, dodot viņiem iespēju savlaicīgi saņemt palīdzību.
Ziedojumu tālrunis 9 000 63 84 (1, 42 eiro par zvanu). Ziedojumu konta rekvizīti – publikācijas beigās.

Labdarības maratons “Dod Pieci!” šogad veltīts vardarbības mazināšanai ģimenē 09.10.2020 08:15

Sabiedrisko mediju labdarības maratons “Dod Pieci!” šogad pievērsīsies vardarbībai ģimenē – sarežģītam un daudzslāņainam tematam, runājot gan par emocionālo, fizisko, finansiālo un cita veida vardarbību ģimenes locekļu starpā, gan par sekām un rīcības scenārijiem, lai dotu iespēju sākt dzīvi no jauna. Maratona laikā saziedotie līdzekļi tiks novirzīti Ziedot.lv ātrās reaģēšanas jeb krīzes fondam, sniedzot finansiālu atbalstu galvenokārt sievietēm un bērniem, kas grib izrauties no apburtā loka – aiziet no vardarbīgām attiecībām –, bet nespēj to izdarīt atbalsta trūkuma dēļ.

Palīdzēsim saulainajam puisēnam Madaram 22.09.2020 20:04

Piecgadīgam puisēnam ar Dauna sindromu nepieciešama palīdzība attīstībai nozīmīgas terapijas apmaksai

Piektdaļa mantu ziedojumu aiziet zudumā; padomi labdariem 10.06.2020 01:18

Pusei Latvijas iedzīvotāju mājās stāv līdz 10 apģērba vienībām, kas nav vilktas vismaz gadu, vairāk nekā trešdaļai – skapī nelietotas glabājas vismaz 10 līdz 50 apģērba vienību; 51% sabiedrības apģērbu ziedo labdarībai – tā noskaidrots t/c “Alfa” aptaujā*. Diemžēl daudzi labdari neaizdomājas par ziedošanai nododamā apģērba kvalitāti, kā rezultātā aptuveni piektdaļa ziedojumu uzreiz nonāk atkritumos.

Palīdzēsim: jaunā un talantīgā Dārta Vītola cīnās ar smagu slimību 03.06.2020 11:48

Ziedojumu tālrunis 90006384 darbosies Dārtas Vītolas atbalstam līdz 9.junijam. Maksa par zvanu – 1,42 eiro. Labdarības fonds BeOpen ir atvēris speciālu kontu medikamentu apmaksai. Par 32 gadus veco tenisa treneri Dārtu Vītolu mēs jau stāstījām. Detalizēts Dartas stāsts (publikācija no 31. 03 ) – šeit.

Smagi slimam mazulim vajadzīga palīdzība 30.04.2020 16:15

Artim ir trīsarpus gadiņi. Iepazīstoties ar viņu, neviļus sāc domāt, ka nekas šajā pasaulē nenotiek vienkārši tāpat. Artis piedzima priekšlaicīgi. Puisēns bija tik maziņš, ka viņu varēja noturēt vienā divās plaukstās. Ārsti, kas viņu glāba, bija pārsteigti par mazuļa vēlmi dzīvot, par to, ar kādu spītību un neatlaidību viņa organisms izķepurojas no visbezcerīgākajām situācijām. Blondās matu cirtas dara Arti līdzīgu eņģelim, bet kad vecāki ieģērbj dēlēnu ar zvaigznītēm rotātā zilā pidžamā, viņš izskatās kā īsts mazais princis.

Jau šovakar pop-up vakara šovs kultūras atbalstam 24.04.2020 16:11

"Gūt var ņemot, gūt var dodot! Dodot gūtais – neatņemams," skan Raiņa slavenie vārdi. Covid-19 pandēmijas radītā krīze ir skārusi gandrīz visas nozares, bet it īpaši no tās cietusi kultūras joma. Atcelto koncertu, festivālu, izrāžu un citu kultūras pasākumu dēļ vairāki tūkstoši kultūras darbinieku ir nonākuši grūtībās. Lai risinātu šo problēmu, radīta iniciatīva “Dods devējam atdodas” – ziedojumu pop-up šovs, kurā ar aicinājumu ziedot kultūras atbalstam uzstāsies dažādi Latvijā zināmi mākslinieki.

Lai saglabātu kājiņas, puisēnam “kristālam” nepieciešama operācija 14.04.2020 14:48

Šis ir stāsts par zēnu, kuru nevar cieši apskaut vai paspiest viņam roku. Un tas nekādi nav saistīts ar valstī noteikto karantīnu. Vienkārši Kristers ir “kristāla” puisēns. Nepilnīgā osteoģenēze (NO) jeb kaulu trauslums ir ļoti reta slimība. Mūsu valstī ir tikai daži bērni ar šādu diagnozi, tāpēc Latvijas ārstiem nav nepieciešamās pieredzes šīs ģenētiskās saslimšanas ārstēšanā. Latvijā bērni ar nepilnīgo osteoģenēzi, visbiežāk, ir uz mūžu piekalti ratiņkrēslam. Taču Kristers spēj staigāt pats. Viņš ir piemērs tam, ka arī “trauslie” bērni var dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

Nepieciešama palīdzība Dārtas dzīvības glābšanai. Viņai ir tikai 32 31.03.2020 14:21

Raugoties uz šo jauno sievieti, var rasties priekšstats, ka viņai viss ir kārtībā – viņa ir skaista, smaidīga, enerģiska un jautra. Dārtai ir 32 gadi, un viņa ir nelabojama optimiste. Šķiet, jau kopš bērnības Dārta smeļas enerģiju no kāda neredzama un mums nezināma avota. Taču tagad šis avots sāk izsīkt. Nu jau 15 mēnešus jaunā sieviete cīnās ar smagu onkoloģisku slimību. Pirms gada viņai tika piešķirta invaliditāte. Dārtai ir nepieciešama palīdzība, lai apmaksātu dzīvībai svarīgus imūnterapijas medikamentus, kurus viņai individuāli piemeklējuši vācu speciālisti. Viens zāļu kurss maksā 3000 eiro. Dārtai ir vajadzīgi vismaz četri šādi kursi.

Pazīstamā latviešu dzejnieka Vitauta Ļūdēna meitai nepieciešama palīdzība 24.03.2020 12:43

“Es cīnos par savu dzīvību. Taču visapkārt vīruss, karantīna, epidēmija…. Nu jau nedēļu dzīvoju bez zālēm, kas man vitāli nepieciešamas, jo nepaspēju savākt naudu”, šādu ierakstu Laima Ļūdēna ir publicējusi savā Facebook profilā. Laimai ir divi bērni – 13 un 15 gadus veci. Pirms 7 mēnešiem viņai atklāts vēzis.

Labdarības maratonā Dod Pieci! kopā saziedoti gandrīz pusmiljons eiro! 24.12.2019 10:58

Šogad labdarības maratonā Dod Pieci! saziedoti 438 197 eiro, sasniedzot absolūto rekordu Dod Pieci! vēsturē. Šī gada ziedojumi nodrošina pilnvērtīgu uzturu neārstējami slimajiem cilvēkiem, kuri vairs nevar paēst paši, kā arī citu paliatīvās aprūpes atbalsta terapiju. Šajā gadā sasniegts arī ziedoto dziesmu rekords, kas nozīmē, ka tēma uzrunājusi īpaši plašu cilvēku loku. Labdarības maratona komanda nosūtījusi atklātu vēstuli valsts augstākajām amatpersonām un atbildīgajām ministrijām, kurā norādīts uz paliatīvās aprūpes sistēmas problēmām.

Natālija Tumševica – Ērgle ielūdz uz Ziemassvētku labdarības vakaru 08.12.2019 11:20

Jau devīto reizi Rīgā notiks viens no spilgtākajiem un aizkustinošākajiem gadu mijas pasākumiem – Ziemassvētku labdarības vakars 2019, kuru ik gadu organizē Latvijas dziedātāja un Rīgas balles patronese Natālija Tumševica - Ērgle. Organizatori aicina viesus pievienoties labdarības akcijai un Ziemassvētku noskaņās pavadīt siltu vakaru, kas notiks 10.decembrī plkst. 19.00 kluba Studio 69 koncertzālē.

Sākas Dod Pieci! labdarības izsoles 05.12.2019 20:08

Sabiedrisko mediju labdarības maratona Dod Pieci! ietvaros notiks īpašas labdarības izsoles, piedāvājot unikālus piedzīvojumus, lietas un notikumus apmaiņā pret finansiālu atbalstu neārstējami slimiem cilvēkiem. Izsoles dalībnieki vairāksolīšanā varēs tikt pie vairāk nekā 15 ekskluzīvām lietām, tostarp, “Prāta Vētras” albuma “Viss ir tieši tā kā tu vēlies” vāciņa oriģinālgleznas – Dieviņa, kurš makšķerē – grupas bundzinieka Kaspara Rogas tēva Ulda gleznojumā, Mazā Prinča sirdi plosoša un kaislīga koncerta mājas ballītē, treniņa Siguldas bobsleja trasē ar skeletonistiem Dukuriem, basketbolista Rodiona Kuruca krekla vai iespējas pavadīt nakti īpašajā Dod Pieci! stikla studijā kopā ar maratona dīdžejiem. Izsoli rīko Ziedot.lv sadarbībā ar Pērkam Kopā, tā pieejama labdarības maratona mājaslapā Ziedo ar dziesmu! - Dod Pieci Visi ieņēmumi no labdarības izsoles tiks novirzīti neārstējami slimu cilvēku aprūpei.

Labdarības koncertā tiks vākti ziedojumi metatstātiskās melanomas pacientu ārstēšanai 22.11.2019 13:05

2019. gada 3. decembrī pl. 19.00 Lielajā ģildē Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra fonds organizē labdarības koncertu “Es nākšu, lai Tu dzīvotu”, ar mērķi vākt līdzekļus savulaik ilggadējas LNSO mārketinga vadītājas Sondras Zaļupes un citu metastātiskās melanomas pacientu ārstēšanai. Koncertā piedalīsies tautā iemīļotie dziedātāji Linda Leen un Daumants Kalniņš, vokālā grupa Latvian Voices, pianists Andrejs Osokins, saksofonists Kārlis Vanags, sitaminstrumentālistu ansamblis Perpetuum ritmico, dejas māksliniece Alise Putniņa, LNSO sitaminstrumentālistu ansamblis, kā arī LNSO un Latvijas Radio bigbenda mūziķi.

Sākas labdarības akcija “Eņģeļi par Latviju” 13.11.2019 16:15

12.novembrī sākās TV3, Bērnu slimnīcas fonda un Rimi sirsnīgākā labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju”. Akcija norisinās jau divpadsmito reizi, un mēs ceram, ka ar skatītāju palīdzību izdosies iepriecināt daudzus bērnus un viņu vecākus, dāvinot to, kas patiesi svarīgs – iespēju būt veselam un laimīgam. Šogad palīdzēsim 139 bērniem, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.

Piektā Martas labdarības balle – maskarāde veltīta sākumskolas “Valodiņa” bērnu atbalstam 20.10.2019 15:57

16. novembrī Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī gaidāmā Martas balle šogad veltīta, lai Rīgas sākumskolas “Valodiņa” bērni ar valodas sistēmas nepietiekamu attīstību saņemtu finansiālu atbalstu valodu attīstošu spēļu un dažādu mācību līdzekļu individuālajam darbam iegādei.

Operetes teātra atjaunošanas iniciatīvai pietrūkst tikai dažu simtu balsu 06.09.2019 13:49

Jau vairāk nekā 9 tūkstoši cilvēku nobalsojuši PAR Operetes un muzikālā teātra atjaunošanu Latvijā. Par Operetes un muzikālā teātra atjaunošanu gan uz izdrukātajām lapām, gan portālā ManaBalss kopumā ir nobalsojuši jau vairāk nekā deviņi tūkstoši! Tas nozīmē, ka tikai tūkstotis parakstu un balsojumu vēl ir nepieciešami, lai būtu savāktas 10’000 balsis, kas ir pietiekami, lai iniciatīvu iesniegtu Latvijas Republikas Saeimā.

Grupu Kreklu Dienas labdarības koncertā saziedoti 3870 eiro 31.08.2019 13:14

Grupu kreklu dienas 12 stundu labdarības koncertā saziedoti 3870 eiro, kas caur „Fonds Līdzskaņa” tiks novirzīti grūtībās nonākušo Latvijas mūziķu atbalstam. Sociālajos tīklos šogad fotogrāfijas ar tēmturi #GrupuKrekluDiena, kurās cilvēki lepojas ar saviem mīļākajiem mūziķiem, publicētas teju 500 reizes. Koncerta un akcijas organizatori, kā arī dalībnieki pauž gandarījumu par klausītāju un mūziķu atbalstu līdz šim vērienīgākajā Grupu kreklu dienā.

Aicina uz labdarības koncertu “Dodot dotais vairojas" 22.05.2019 12:30

2019. gada 25. maijā plkst. 17.00 - LNB „Ziedoņa zālē” notiks labdarības koncerts cilvēku ar invaliditāti vides pieejamības nodrošināšanai “Dodot dotais vairojas". Iegūtie līdzekļi tiks novirzīti vides pieejamības nodrošināšanai Rīgas Vīlandes baptistu draudzē. Vēl ir nepieciešami 14 000 Eur, lai varētu pilnībā pabeigt iecerēto. Lai līdzcilvēki arī varētu iesaistīties, koncerts tiek rīkots Latvijas Nacionālās Bibliotēkas “Ziedoņa zālē", jo tur ir nodrošināta vides pieejamība.

Aicina uz labdarības vakaru “Fonds Līdzskaņa” radošās nometnes atbalstam 29.01.2019 13:43

“Fonds Līdzskaņa” un kulturāli izklaidējošo pasākumu sērija “Vienreizējs Vakars” ielūdz uz labdarības vakaru “Improvizācija mūzikai”, kas 1. februārī, plkst. 20.00 notiks pasākumu telpā “Koka Rīga” (Krāsotāju ielā 12). Visi par pasākuma ieejas biļetēm iegūtie līdzekļi tiks izmantoti “Fonds Līdzskaņa” 2019. gada vasaras sociālās nometnes organizēšanai.

Labdarības koncerts “Vienoti par iespēju” norisināsies arī šogad 24.01.2019 10:33

2019.gada 7.maijā Arēnā “Rīga” jau otro reizi norisināsies Latvijā populāru mūziķu, “Ziedot.lv” un Latvijas Televīzijas kopīgi organizētais labdarības koncerts smagi slimu cilvēku atbalstam - “VIENOTI PAR IESPĒJU!”. Uz Arēna “Rīga” skatuves kāps Latvijā populāri mūziķi, lai kopā muzicētu un vāktu līdzekļus slimnieku ārstēšanai, palīdzot tiem cilvēkiem, kuriem nepieciešamā ārstēšana vai zāles netiek apmaksātas no valsts budžeta.

Labdarības maratons pusē – līdz šim DOD PIECI! ziedotākās dziesmas 20.12.2018 13:18

Labdarības maratons DOD PIECI! ir pusē, līdz šim ziedotāju izvēlēto dziesmu TOP5 ir maratona himna “Apskāvieni cik”, kas izvēlēta 15 reizes, kā arī pa 9 reizēm ziedotāji aicinājuši atskaņot Prāta Vētras “Meklēt vienam otru”, Intara Busuļa “Miglas rīts”, Putnu Balles “Divi eņģeli” un Latvijas zvaigžņu kora izpildīto “Kaut kur ziemeļos – Divas dvēseles”. Līdz šim “dārgākā” ziedotā dziesma 1500 eiro apmērā ir Kings of Leon kompozīcijas “Last Mile Home” akustiskā versija.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris LAIKS aicina uz labdarības koncertu “Tuvu, tuvu, tepat…” 13.12.2018 19:15

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris LAIKS, diriģente Ilze Balode un kormeistare Laura Bluķe kopā ar domubiedriem jau trešo gadu aicina uz labdarības koncertu “Tuvu, tuvu, tepat… ”, kas notiks šo sestdien, 15. decembrī pulksten 16:00, Liepājas baptistu Pāvila draudzes baznīcā. Šī gada labdarības koncerta mērķis - atbalstīt cilvēkus, kas zaudē vai jau zaudējuši tuviniekus, sniedzot viņiem iespēju saņemt psiholoģisku palīdzību pie speciālistiem un terapeitiem.

Sākas dziesmu ziedošana labdarības maratonam DOD PIECI! 10.12.2018 09:13

No šodienas, 10. decembra, dodpieci.lv mājaslapā sākas dziesmu pieteikšana šī gada labdarības maratonam DOD PIECI!. Cilvēku ziedojumi caur “Ziedot.lv” tiks novirzīti bezmaksas praktisku un psiholoģisku mācību ieviešanai jaunajiem vecākiem visā Latvijā, lai ikvienam, kas to vēlēsies, palīdzētu apgūt vecāku iemaņas patiesi laimīga bērna audzināšanā. Pirmo reizi maratona mērķi var atbalstīt arī ar „Ziedot.lv” dāvanu kartēm, dāvinot ziedošanas prieku arī uzņēmumu darbiniekiem, kolēģiem, draugiem vai tuviniekiem.

Nepieciešama palīdzība! Grupas “Līvi” dalībnieka Guntara Mucenieka māju nopostījusi uguns 09.11.2018 15:35

Rokgrupu “Līvi” un “Zvani” dalībnieka Guntara Mucenieka ģimeni skārusi nelaime – uguns pazudinājusi visu mūziķa iedzīvi, tajā skaitā ierakstu studiju un mūzikas instrumentus. Šobrīd svarīgākais ir sarūpēt postā aizgājušos mūzikas instrumentus un atjaunot ierakstu studiju, lai Guntars varētu muzicēt un pamazām sakrāt nepieciešamos līdzekļus mājas atjaunošanai.

Septiņgadīgajai Elīnai steidzami vajadzīga palīdzība 09.10.2018 10:31

Septiņgadīgajai Elīnai steidzami vajadzīga palīdzība, lai apmaksātu gūžas rekonstrukcijas operāciju Tallinas bērnu slimnīcā. Tieši pēc nedēļas, 16. oktobrī, 7 gadus vecajai Elīnai jānonāk uz operāciju galda Tallinas bērnu slimnīcā. Pavisam steidzami ir nepieciešama sarežģīta gurnu operācija. Faktiski viena kājiņa Elīnai ir izgājusi ārā no gūžas locītavas. Par laimi, tika rasta iespēja operēt meitenīti Tallinā, piedaloties ārstiem no Vācijas. Tikpat sarežģīta operācija Vācijas klīnikā maksā desmit reizes dārgāk. Tagad, lai palīdzētu Elīnai, ir jāapmaksā klīnikas rēķins – 4400 eiro.

Palīdzēsim glābt Silvestra dzīvību 05.06.2018 13:42

Lai glābtu dzīvību, 18 gadus vecajam rīdziniekam Silvestram Freibergam pēc iespējas ātrāk jāsāk lietot zāles pret melanomu, ko viņam nozīmēja onkologu konsīlijs. Preparāta nosaukums – "Keytruda", gada kurss izmaksā 95 050 eiro. Ik pēc trim nedēļām, ņemot vērā valsts standarta kompensāciju, ir jāmaksā 5280 eiro.

Akurātere, Rajecka, Busulis, Lūsēns, Ieviņš 7. labdarības koncertā „Uzcel savu baznīcu!” 13.05.2018 10:38

Jau septītais gads ritēs Bauskas novada Dāviņu pagasta Bruknas muižā notiekošajam, iemīļotajam labdarības lielkoncertam "Uzcel savu baznīcu!". Daudz agrāk kā citkārt – jau 10.jūnijā ļaudis pulcēsies saules pielietā, gleznainā Bruknas muižas parkā, lai ļautos dvēseles dziedniecībai un būtu kopā ar iemīļotiem māksliniekiem – Intaru Busuli un Abonementa orķestri, Aiju Andrejevu, Martu Kristiānu Kalniņu, Aivaru Hermani, komponistu Jāni Lūsēnu,Olgu Rajecku, Ralfu Eilandu, Aiju Vītoliņu, grupām „Putnu Balle” un daudziem citiem.

Nākamā lapa