Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:163, Did:0, useCase: 1

Nākamā lapa

Zēns, uz kuru Dievam ir savi plāni: piecgadīgajam Artim vajadzīga palīdzība ārstēšanai 27.04.2022 07:00

Lai palīdzētu smagi slimajam piecgadīgajam puisēnam, aicinām zvanīt pa ziedojumu tālruni 90006384. Maksa par zvanu — 1,42 eiro. Labdarības fonds BeOpen ir atvēris Artim ziedojumu kontu. Artim ir pieci gadiņi. Viņš dzīvo Dobeles rajona Anneniekos. Zēnam ir jānokļūst Beļģijas medicīnas centrā ABR, lai tiktu vaļā no sāpēm, ciešanām un lēkmēm. Labdarības fonds BeOpen ir atvēris Artim ziedojumu kontu.

Rīgā ar labdarības koncertu uzstāsies ukraiņu rokgrupa “Druga Rika” 20.04.2022 11:08

30. aprīlī First Mir naktsklubā norisināsies populāras ukraiņu rokrgrupas “Druga Rika” labdarības lielkoncerts, informē portāls balticevents.info

Latvijas filmu nozare apkopo darba piedāvājumus Ukrainas kinematogrāfistiem 26.03.2022 22:04

Lai praktiski palīdzētu Ukrainas bēgļiem sakārtot pagaidu dzīvi Latvijā un ātri atrast darbu savā profesijā, Nacionālais Kino centrs apkopo filmu nozarē iespējamās darbavietas un īslaicīga darba piedāvājumus. Jau atsaukušās vairākas lielākās filmu studijas, darba iespēju apzināšana turpinās.

Latvijas Televīzijā pārraidīs atbalsta koncertu ukraiņu bēgļu ģimenēm ar bērniem “Palīdzi celties!” 23.03.2022 10:59

26. martā no plkst. 13.50 Latvijas Televīzija (LTV) pārraidīs atbalsta koncertu ukraiņu bēgļu ģimenēm ar bērniem “Palīdzi celties!”, kas norisināsies Mežaparka Lielajā estrādē. Koncerta laikā būs pieejams tālruņa numurs ziedojumiem – 90006864 (1,42 EUR par zvanu), tāpat arī visi par koncerta biļetēm gūtie ienākumi tiks ziedoti Bērnu slimnīcas fondam, novirzot tos ukraiņu bērnu psiholoģiskajam atbalstam un ārstēšanai.

Piecu bērnu māmiņa no Kokneses lūdz palīdzību vidējās meitas ārstēšanai 15.03.2022 12:00

Šīs vienkāršās daudzbērnu ģimenes dzīvesstāsts ir apliecinājums tam, ka jebkuri pārbaudījumi ir pārvarami ar mīlestību. Taču ir brīži, kad pat visspēcīgākajām un atbildīgākajām māmiņām, kas varonīgi cīnās ar visām grūtībām, ir nepieciešama palīdzība. Guntai šāds brīdis ir pienācis tagad - viņas piecgadīgajai vidējai meitiņai Dārtai ir nepieciešama ārstēšana, kuru apmaksāt ģimene nespēj.

Sestdien notiks Guntara Rača autorvakars Ukrainas cilvēku atbalstam 09.03.2022 13:07

Šo sestdien, plkst. 19.00 Mazmežotnes muižā notiks Guntara Rača jaunās grāmatas “365” ceturtās daļas atvēršanas koncerts. Sakarā ar karu Ukrainā, autors, kopīgi ar muižas saimniekiem, vienojušies, ka ienākumi no pasākuma tiks ziedoti Ukrainas cilvēku atbalstam, izmantojot Ziedot.lv atvērto ziedojuma līniju.

Summa savākta! Septiņu bērnu māmiņai nepieciešama palīdzība jaunākās meitiņas operācijai 06.01.2022 12:16

Uz tādiem cilvēkiem, kā šī māmiņa, turas mūsu pasaule. Ivita Krevica audzina septiņus bērnus - četrus savus un trīs audžubērnus. Kuplā ģimene dzīvo nelielā ciematiņā netālu no Alūksnes. Visi audžubērni ir “īpaši”, ar medicīniskām problēmām. Uzņemt savā draudzīgajā ģimenē bērnus no bērnu nama, kuriem nepieciešama īpaša aprūpe un uzmanība, bija apzināts Ivitas un viņas vīra lēmums. Ance ir visjaunākā, viņai vēl nav 2 gadu. Šobrīd Ancei ir nepieciešama cilmes šūnu transplantācija. Viņu jau gaida Polijas klīnikā Žagiel Med.

Sācies “Dod pieci!” 154 stundu labdarības maratons 17.12.2021 19:01

Šodien, 17. decembrī, plkst. 12.00 tika atklāts sabiedrisko mediju labdarības maratons “Dod pieci!”, kas šogad aktualizē tematu par vides pieejamību un aicina ziedot to cilvēku atbalstam, kas saskārušies ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem. Vecrīgā, Doma laukumā, izbūvētajā stikla studijā uz 154 stundām tika ieslēgti Latvijas Radio 5 - Pieci.lv dīdžeji – Magnuss Eriņš, Linda Samsonova un Elīna Baltskara, lai sešarpus diennakšu garumā tiešraidē atskaņotu tikai par ziedojumiem izvēlētas dziesmas. Savukārt “Dod pieci!” aizsācējs, DJ Toms Grēvinš šodien uzsāka vienu no saviem pieciem 42 km maratoniem, lai piesaistītu papildu ziedojumus cilvēkiem ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem.

Zanei vajadzīga palīdzība trahejas rekonstrukcijas operācijas apmaksai 02.11.2021 20:06

Lai Zane varētu patstāvīgi elpot, viņai nepieciešama operācija Štutgartes klīnikā. Vasarā šai trauslajai un skaistajai meitenei palika 18 gadi – vecums, kad sirdi pārpilda cerības un nākotnes plāni. Taču romantisko sapņu vietā Zani sagaidīja šoks – ārsti paziņoja, ka viņas gadījumā (balsenes slimība) vienīgā iespēja ir elpošanas caurulītes jeb traheostomas ievietošana kaklā, kas ļautu Zanei brīvi elpot un runāt.

Aicina palīdzēt smagi slimajam Andrejam Greidānam 29.09.2021 12:19

Rīdziniekam Andrejam Greidānam nepieciešama palīdzība, lai apmaksātu onkoloģiskas saslimšanas ārstēšanu Baltkrievijā. Latvijā ārsti atteikušies viņam palīdzēt — pēc protokola viņam vairs nekas nepienākas. Minskā viņam piedāvā ārstēšanās iespējas.

Jauns bezmaksas krīžu tālrunis – 116 123 18.08.2021 13:52

Latvijā jau vairāk kā 20 gadus darbojas biedrības “Skalbes” krīžu tālrunis, kur visu diennakti iespējams saņemt emocionālu atbalstu un uzzināt par psiholoģiskās palīdzības iespējām. Turpmāk šis pakalpojums būs pieejams zvanot uz tālruni 116 123. Par to, kāpēc ieviests jauns tālruņa numurs un kādos gadījumos iespējams vērsties pēc palīdzības, stāsta biedrības “Skalbes” direktors Raivo Vilcāns.

17-gadīgajai Zanei no Siguldas nepieciešama palīdzība 03.06.2021 17:41

Jūnija beigās šai trauslajai un skaistajai meitenei paliks 18 gadi – vecums, kad sirdi pārpilda cerības, plāni un laimes gaidas. Taču romantisko sapņu vietā Zani sagaidīja šoks un smags trieciens – ārsti paziņoja, ka viņas gadījumā (balsenes slimība) vienīgā iespēja atvieglot elpošanu un saglabāt balsi ir elpošanas caurulītes jeb traheostomas ievietošana kaklā.

Nepieciešama palīdzība nometnes īpašajiem bērniem “Taureņu vasara” apmaksai 26.05.2021 11:20

Uzdāvināsim četras laimīgas dienas bērniem, kuru ikdiena ir pilna izaicinājumu. Piezvanot pa ziedojumu tālruni 90006384 (1,42 eiro par zvanu), mēs varam palīdzēt īpašajiem bērniem ar smagām diagnozēm un to ģimenēm doties šovasar uz četru dienu specializēto nometni “Taureņu vasaras”, kas norisināsies viesu namā „Skultes muiža”. Īpašo bērnu ģimeņu nometni jau vairākus gadus pēc kārtas rīko labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv komanda. Bērniem un vecākiem, kas kaut reizi ir pabijuši šajā nometnē, tā ir gada lielākais notikums, viņi gaida to pat vairāk nekā Ziemassvētkus.

Aicina palīdzēt glābt smagi slimo Inetu! 11.05.2021 20:53

Smagā slimība piezagās negaidīti un pilnībā izmainīja Inetas dzīvi. Lai apmaksātu ārstēšanos Vācijas un Latvijas klīnikās, Inetai ir nepieciešama mūsu palīdzība.

Nepieciešama palīdzība Beatrises dzīvības glābšanai 15.04.2021 09:56

25 gadīgai Beatrisei no Mārupes novadā nepieciešama palīdzība leikēmijas ārstēšanai Izraēlā. Tas ir dzīvības glābšanas jautājums. Pēkšņā slimība un šausminošā diagnoze kļuva par īstu šoku Beatrisei un viņas ģimenei. Faktiski šobrīd meitenes dzīvība ir atkarīga tikai no naudas. No ļoti lielas naudas. Beatrises Jansones atbalstam darbojas ziedojumu tālrunis projekta “Zaļā lampa” ietvaros. Svarīgs ir katrs centrs un katrs zvans. Kopā mēs varam glābt Beatrises dzīvību.

Uzsāk labdarības akciju “Atelpa savējiem” izdegušo medicīnas darbinieku atbalstam 24.02.2021 11:20

Sabiedriskā labuma organizācija “Hospiss LV” ir uzsākusi labdarības akciju "Atelpa savējiem", aicinot ziedot paaugstināta riska un slodzes apstākļos strādājošo medicīnas darbinieku atpūtai. Iniciatīvas mērķis ir nodrošināt fiziski un emocionāli nogurušajiem medicīnas darbiniekiem atpūtu Latvijas laukos, lai atgūtu spēkus un varētu pilnvērtīgi turpināt darbu Covid-19 pirmajās līnijās.

Labdarības maratonā „Dod pieci!” saziedoti jau 126 217 eiro! 21.12.2020 09:20

Labdarības maratonā „Dod pieci!” trešajā diennaktī saziedoti 126 217 eiro, kas sniegs praktisku palīdzību cietušajiem no vardarbības ģimenē. Palīdzību lūguši jau 25 cilvēki - gan sievietes, gan vīrieši. „Dod pieci!” turpina saņemt daudz zvanu un vēstuļu, kuros cilvēki atklāti runā par piedzīvoto vardarbību ģimenēs.

Dzīves iespēja Elvīrai: mēs varam palīdzēt viņu izglābt 16.12.2020 09:59

Elvīru Erlecku Latvijā zina daudzi. Viņa ir pazīstama producente un jau daudzus gadus darbojas pašmāju izklaides biznesā, īstenojot dažādus radošos projektus. Cilvēkam, kurš visu mūžu ir radis palīdzēt citiem, ir ļoti grūti lūgt palīdzību sev. Arī Elvīra ilgi nevarēja saņemties. Taču vērsties pie “Zaļās lampas” un labdarības fonda BeOpen pēc atbalsta viņu piespieda nelaime. Pirms pusotra gada Elvīrai tika diagnosticēta kancerosarkoma.

Aicina sabiedrību ziedot ēdiena piegādei mediķiem akcijā “Galds savējiem” 10.12.2020 22:45

Pavasarī HOSPISS LV akcija “Galds savējiem” izraisīja plašu atsaucību sabiedrībā – gan privātpersonas, gan uzņēmēji ziedoja mediķu maltītēm. Šobrīd, COVID-19 otrajā vilnī, medicīnas darbiniekiem ir nepieciešams daudz lielāks atbalsts.

Sākas „Dod pieci!” labdarības izsoles 10.12.2020 10:54


Labdarības maratona „Dod pieci!” ietvaros sākušās labdarības izsoles, kurās tiks piedāvātas unikālas lietas, kas pieder Latvijā un pasaulē zināmiem cilvēkiem, kā arī piedzīvojumi un notikumi. Labdarības izsolēs iegūtie līdzekļi tiks ziedoti ātrās reaģēšanas jeb krīzes fonda izveidei, kas sniegs finansiālu atbalstu cilvēkiem, kuri grib izrauties no vardarbīgām attiecībām, bet nespēj to izdarīt atbalsta trūkuma dēļ. Pagājušā gadā „Dod pieci!” labdarības izsolēs tika iegūti EUR 20 568.

Palīdzēsim četrgadīgajai Martai 01.12.2020 17:01

Četrgadīgajai Martai un viņas māmiņai Jolantai ir nepieciešama mūsu palīdzība. Meitenei ir diagnosticēta reta un ļoti smaga ģenētiska saslimšana. Māmiņa audzina un ārstē viņu viena.

“Dzīvības poga”: palīdzēsim vientuļiem cilvēkiem ar invaliditāti 27.10.2020 16:03

Mēs varam palīdzēt cilvēkiem, kas nonākuši grūtā dzīves situācijā, dodot viņiem iespēju savlaicīgi saņemt palīdzību.
Ziedojumu tālrunis 9 000 63 84 (1, 42 eiro par zvanu). Ziedojumu konta rekvizīti – publikācijas beigās.

Labdarības maratons “Dod Pieci!” šogad veltīts vardarbības mazināšanai ģimenē 09.10.2020 08:15

Sabiedrisko mediju labdarības maratons “Dod Pieci!” šogad pievērsīsies vardarbībai ģimenē – sarežģītam un daudzslāņainam tematam, runājot gan par emocionālo, fizisko, finansiālo un cita veida vardarbību ģimenes locekļu starpā, gan par sekām un rīcības scenārijiem, lai dotu iespēju sākt dzīvi no jauna. Maratona laikā saziedotie līdzekļi tiks novirzīti Ziedot.lv ātrās reaģēšanas jeb krīzes fondam, sniedzot finansiālu atbalstu galvenokārt sievietēm un bērniem, kas grib izrauties no apburtā loka – aiziet no vardarbīgām attiecībām –, bet nespēj to izdarīt atbalsta trūkuma dēļ.

Palīdzēsim saulainajam puisēnam Madaram 22.09.2020 20:04

Piecgadīgam puisēnam ar Dauna sindromu nepieciešama palīdzība attīstībai nozīmīgas terapijas apmaksai

Piektdaļa mantu ziedojumu aiziet zudumā; padomi labdariem 10.06.2020 01:18

Pusei Latvijas iedzīvotāju mājās stāv līdz 10 apģērba vienībām, kas nav vilktas vismaz gadu, vairāk nekā trešdaļai – skapī nelietotas glabājas vismaz 10 līdz 50 apģērba vienību; 51% sabiedrības apģērbu ziedo labdarībai – tā noskaidrots t/c “Alfa” aptaujā*. Diemžēl daudzi labdari neaizdomājas par ziedošanai nododamā apģērba kvalitāti, kā rezultātā aptuveni piektdaļa ziedojumu uzreiz nonāk atkritumos.

Palīdzēsim: jaunā un talantīgā Dārta Vītola cīnās ar smagu slimību 03.06.2020 11:48

Ziedojumu tālrunis 90006384 darbosies Dārtas Vītolas atbalstam līdz 9.junijam. Maksa par zvanu – 1,42 eiro. Labdarības fonds BeOpen ir atvēris speciālu kontu medikamentu apmaksai. Par 32 gadus veco tenisa treneri Dārtu Vītolu mēs jau stāstījām. Detalizēts Dartas stāsts (publikācija no 31. 03 ) – šeit.

Smagi slimam mazulim vajadzīga palīdzība 30.04.2020 16:15

Artim ir trīsarpus gadiņi. Iepazīstoties ar viņu, neviļus sāc domāt, ka nekas šajā pasaulē nenotiek vienkārši tāpat. Artis piedzima priekšlaicīgi. Puisēns bija tik maziņš, ka viņu varēja noturēt vienā divās plaukstās. Ārsti, kas viņu glāba, bija pārsteigti par mazuļa vēlmi dzīvot, par to, ar kādu spītību un neatlaidību viņa organisms izķepurojas no visbezcerīgākajām situācijām. Blondās matu cirtas dara Arti līdzīgu eņģelim, bet kad vecāki ieģērbj dēlēnu ar zvaigznītēm rotātā zilā pidžamā, viņš izskatās kā īsts mazais princis.

Jau šovakar pop-up vakara šovs kultūras atbalstam 24.04.2020 16:11

"Gūt var ņemot, gūt var dodot! Dodot gūtais – neatņemams," skan Raiņa slavenie vārdi. Covid-19 pandēmijas radītā krīze ir skārusi gandrīz visas nozares, bet it īpaši no tās cietusi kultūras joma. Atcelto koncertu, festivālu, izrāžu un citu kultūras pasākumu dēļ vairāki tūkstoši kultūras darbinieku ir nonākuši grūtībās. Lai risinātu šo problēmu, radīta iniciatīva “Dods devējam atdodas” – ziedojumu pop-up šovs, kurā ar aicinājumu ziedot kultūras atbalstam uzstāsies dažādi Latvijā zināmi mākslinieki.

Lai saglabātu kājiņas, puisēnam “kristālam” nepieciešama operācija 14.04.2020 14:48

Šis ir stāsts par zēnu, kuru nevar cieši apskaut vai paspiest viņam roku. Un tas nekādi nav saistīts ar valstī noteikto karantīnu. Vienkārši Kristers ir “kristāla” puisēns. Nepilnīgā osteoģenēze (NO) jeb kaulu trauslums ir ļoti reta slimība. Mūsu valstī ir tikai daži bērni ar šādu diagnozi, tāpēc Latvijas ārstiem nav nepieciešamās pieredzes šīs ģenētiskās saslimšanas ārstēšanā. Latvijā bērni ar nepilnīgo osteoģenēzi, visbiežāk, ir uz mūžu piekalti ratiņkrēslam. Taču Kristers spēj staigāt pats. Viņš ir piemērs tam, ka arī “trauslie” bērni var dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

Nepieciešama palīdzība Dārtas dzīvības glābšanai. Viņai ir tikai 32 31.03.2020 14:21

Raugoties uz šo jauno sievieti, var rasties priekšstats, ka viņai viss ir kārtībā – viņa ir skaista, smaidīga, enerģiska un jautra. Dārtai ir 32 gadi, un viņa ir nelabojama optimiste. Šķiet, jau kopš bērnības Dārta smeļas enerģiju no kāda neredzama un mums nezināma avota. Taču tagad šis avots sāk izsīkt. Nu jau 15 mēnešus jaunā sieviete cīnās ar smagu onkoloģisku slimību. Pirms gada viņai tika piešķirta invaliditāte. Dārtai ir nepieciešama palīdzība, lai apmaksātu dzīvībai svarīgus imūnterapijas medikamentus, kurus viņai individuāli piemeklējuši vācu speciālisti. Viens zāļu kurss maksā 3000 eiro. Dārtai ir vajadzīgi vismaz četri šādi kursi.

Pazīstamā latviešu dzejnieka Vitauta Ļūdēna meitai nepieciešama palīdzība 24.03.2020 12:43

“Es cīnos par savu dzīvību. Taču visapkārt vīruss, karantīna, epidēmija…. Nu jau nedēļu dzīvoju bez zālēm, kas man vitāli nepieciešamas, jo nepaspēju savākt naudu”, šādu ierakstu Laima Ļūdēna ir publicējusi savā Facebook profilā. Laimai ir divi bērni – 13 un 15 gadus veci. Pirms 7 mēnešiem viņai atklāts vēzis.

Labdarības maratonā Dod Pieci! kopā saziedoti gandrīz pusmiljons eiro! 24.12.2019 10:58

Šogad labdarības maratonā Dod Pieci! saziedoti 438 197 eiro, sasniedzot absolūto rekordu Dod Pieci! vēsturē. Šī gada ziedojumi nodrošina pilnvērtīgu uzturu neārstējami slimajiem cilvēkiem, kuri vairs nevar paēst paši, kā arī citu paliatīvās aprūpes atbalsta terapiju. Šajā gadā sasniegts arī ziedoto dziesmu rekords, kas nozīmē, ka tēma uzrunājusi īpaši plašu cilvēku loku. Labdarības maratona komanda nosūtījusi atklātu vēstuli valsts augstākajām amatpersonām un atbildīgajām ministrijām, kurā norādīts uz paliatīvās aprūpes sistēmas problēmām.

Natālija Tumševica – Ērgle ielūdz uz Ziemassvētku labdarības vakaru 08.12.2019 11:20

Jau devīto reizi Rīgā notiks viens no spilgtākajiem un aizkustinošākajiem gadu mijas pasākumiem – Ziemassvētku labdarības vakars 2019, kuru ik gadu organizē Latvijas dziedātāja un Rīgas balles patronese Natālija Tumševica - Ērgle. Organizatori aicina viesus pievienoties labdarības akcijai un Ziemassvētku noskaņās pavadīt siltu vakaru, kas notiks 10.decembrī plkst. 19.00 kluba Studio 69 koncertzālē.

Sākas Dod Pieci! labdarības izsoles 05.12.2019 20:08

Sabiedrisko mediju labdarības maratona Dod Pieci! ietvaros notiks īpašas labdarības izsoles, piedāvājot unikālus piedzīvojumus, lietas un notikumus apmaiņā pret finansiālu atbalstu neārstējami slimiem cilvēkiem. Izsoles dalībnieki vairāksolīšanā varēs tikt pie vairāk nekā 15 ekskluzīvām lietām, tostarp, “Prāta Vētras” albuma “Viss ir tieši tā kā tu vēlies” vāciņa oriģinālgleznas – Dieviņa, kurš makšķerē – grupas bundzinieka Kaspara Rogas tēva Ulda gleznojumā, Mazā Prinča sirdi plosoša un kaislīga koncerta mājas ballītē, treniņa Siguldas bobsleja trasē ar skeletonistiem Dukuriem, basketbolista Rodiona Kuruca krekla vai iespējas pavadīt nakti īpašajā Dod Pieci! stikla studijā kopā ar maratona dīdžejiem. Izsoli rīko Ziedot.lv sadarbībā ar Pērkam Kopā, tā pieejama labdarības maratona mājaslapā Ziedo ar dziesmu! - Dod Pieci Visi ieņēmumi no labdarības izsoles tiks novirzīti neārstējami slimu cilvēku aprūpei.

Labdarības koncertā tiks vākti ziedojumi metatstātiskās melanomas pacientu ārstēšanai 22.11.2019 13:05

2019. gada 3. decembrī pl. 19.00 Lielajā ģildē Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra fonds organizē labdarības koncertu “Es nākšu, lai Tu dzīvotu”, ar mērķi vākt līdzekļus savulaik ilggadējas LNSO mārketinga vadītājas Sondras Zaļupes un citu metastātiskās melanomas pacientu ārstēšanai. Koncertā piedalīsies tautā iemīļotie dziedātāji Linda Leen un Daumants Kalniņš, vokālā grupa Latvian Voices, pianists Andrejs Osokins, saksofonists Kārlis Vanags, sitaminstrumentālistu ansamblis Perpetuum ritmico, dejas māksliniece Alise Putniņa, LNSO sitaminstrumentālistu ansamblis, kā arī LNSO un Latvijas Radio bigbenda mūziķi.

Sākas labdarības akcija “Eņģeļi par Latviju” 13.11.2019 16:15

12.novembrī sākās TV3, Bērnu slimnīcas fonda un Rimi sirsnīgākā labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju”. Akcija norisinās jau divpadsmito reizi, un mēs ceram, ka ar skatītāju palīdzību izdosies iepriecināt daudzus bērnus un viņu vecākus, dāvinot to, kas patiesi svarīgs – iespēju būt veselam un laimīgam. Šogad palīdzēsim 139 bērniem, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.

Piektā Martas labdarības balle – maskarāde veltīta sākumskolas “Valodiņa” bērnu atbalstam 20.10.2019 15:57

16. novembrī Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī gaidāmā Martas balle šogad veltīta, lai Rīgas sākumskolas “Valodiņa” bērni ar valodas sistēmas nepietiekamu attīstību saņemtu finansiālu atbalstu valodu attīstošu spēļu un dažādu mācību līdzekļu individuālajam darbam iegādei.

Operetes teātra atjaunošanas iniciatīvai pietrūkst tikai dažu simtu balsu 06.09.2019 13:49

Jau vairāk nekā 9 tūkstoši cilvēku nobalsojuši PAR Operetes un muzikālā teātra atjaunošanu Latvijā. Par Operetes un muzikālā teātra atjaunošanu gan uz izdrukātajām lapām, gan portālā ManaBalss kopumā ir nobalsojuši jau vairāk nekā deviņi tūkstoši! Tas nozīmē, ka tikai tūkstotis parakstu un balsojumu vēl ir nepieciešami, lai būtu savāktas 10’000 balsis, kas ir pietiekami, lai iniciatīvu iesniegtu Latvijas Republikas Saeimā.

Grupu Kreklu Dienas labdarības koncertā saziedoti 3870 eiro 31.08.2019 13:14

Grupu kreklu dienas 12 stundu labdarības koncertā saziedoti 3870 eiro, kas caur „Fonds Līdzskaņa” tiks novirzīti grūtībās nonākušo Latvijas mūziķu atbalstam. Sociālajos tīklos šogad fotogrāfijas ar tēmturi #GrupuKrekluDiena, kurās cilvēki lepojas ar saviem mīļākajiem mūziķiem, publicētas teju 500 reizes. Koncerta un akcijas organizatori, kā arī dalībnieki pauž gandarījumu par klausītāju un mūziķu atbalstu līdz šim vērienīgākajā Grupu kreklu dienā.

Aicina uz labdarības koncertu “Dodot dotais vairojas" 22.05.2019 12:30

2019. gada 25. maijā plkst. 17.00 - LNB „Ziedoņa zālē” notiks labdarības koncerts cilvēku ar invaliditāti vides pieejamības nodrošināšanai “Dodot dotais vairojas". Iegūtie līdzekļi tiks novirzīti vides pieejamības nodrošināšanai Rīgas Vīlandes baptistu draudzē. Vēl ir nepieciešami 14 000 Eur, lai varētu pilnībā pabeigt iecerēto. Lai līdzcilvēki arī varētu iesaistīties, koncerts tiek rīkots Latvijas Nacionālās Bibliotēkas “Ziedoņa zālē", jo tur ir nodrošināta vides pieejamība.

Nākamā lapa