Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:163, Did:0, useCase: 0

Video: UZCEL SAVU BAZNĪCU lielkoncerts Bruknā atkal pulcē tūkstošus

Redakcija
Redakcija
Ar skaistu koncertu skatītāju pārpildītajā Bruknas muižas teritorijā noslēdzies 4. labdarības lielkoncerts ''Uzcel savu baznīcu". Izpostītajā Bruknas muižā 2001. gadā priesteris Andrejs Mediņš izveidoja dvēseles rehabilitācijas vietu "Kalna svētību kopiena", kur iespēja atrast jaunu dzīvi tiek dota dažādās atkarībās esošiem ļaudīm. 2011. gadā pēc Andreja Mediņa ierosmes sākās starpkonfesiju kapelas būve. Labdarības akcija "Uzcel savu baznīcu!" aizsākās 2012. gadā un tās mērķis ir atbalstīt un piesaistīt līdzekļus Svēto Apustuļu kapelas celtniecībai un apustuļu skulptūru izveidei Bruknā. Ar akcijas palīdzību piesaistīti ievērojami līdzekļi un kapelā jau skan ērģeles un notiek lūgšanas. Kā Epadomi.lv pastāstīja priesteris Andrejs Mediņš, par šīgada akcijā savāktajiem līdzekļiem vajadzētu pabeigt kapelas jumtu.

Akcijas kulminācija- radošās darbnīcas visas dienas garumā un lielkoncerts, jau 4.reizi pulcēja Bruknā ļaužu tūkstošus. Rīkotāji veiksmīgi reaģējuši uz neērtībām, ko agrāk radīja vēlīnais koncerta noslēgums, tas šogad sākās un beidzās agrāk, tāpēc liela daļa apmeklētāju, izskanot pēdējām dziesmām, nesteidzās pamest muižas teritoriju, lai izbaudītu neatkārtojamo, tikai šeit, sajūtamo auru, apskatītu dārzu, satiktos ar šeit mītošajiem mājdzīvniekiem vai baudītu peldi mīlīgajā muižas peldvietā.

Epadomi piedāvā jau trešo videoieskatu Bruknas lielkoncertos. Tiekamies Bruknā arī nākamgad!

UZCEL SAVU BAZNĪCU 2013

UZCEL SAVU BAZNĪCU 2012

Vērtējums: