Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:128, Did:0, useCase: 0

8 soļi naudas pievilināšanai jeb kā kļūt veiksmīgam

Redakcija
Redakcija

Gribat kļūt veiksmīgs un pelnīt vairāk naudas, taču līdz šim jums tas nav izdevies? Sekojiet šiem astoņiem soļiem un jūsu dzīve pamazām pārvērtīsies. Ar laiku jūs iegūsiet visu, ko vēlaties un vēl vairāk.

1. Atdodiet naudu

Tas varbūt neizklausās īsti saprātīgi, taču jo vairāk naudas jūs atdosiet, jo vairāk saņemsiet pretī (ja vien nebloķēsiet naudas saņemšanu, kas saistīta ar nākamo soli). Atdodiet naudu brīvi un bez nožēlas vienmēr un visur, kad gūstat garīgu apmierinājumu.

2. Atbrīvojieties no aplamiem aizspriedumiem par naudu

Daudzi cilvēki paši atgrūž naudu, pateicoties savai iekšējai pārliecībai, tādai kā "nauda ir ļaunums" vai "bagāti cilvēki ir ļauni". Pie kam šāda pārliecība nav fakts. Tieciet vaļā no šādiem uzskatiem un nauda pati sāks nākt pie jums (tikmēr, kamēr ievērojat nākamo soli). Atbrīvošanāsno aplamiem uzskatiem ir kāsava veida enerģētiska attīrīšanās.

3. Sāciet rīkoties

Pārāk daudzi cilvēki sēž un gaida,kad nauda viņu priekšā pati materializēsies. Es gan ticu brīnumiem, taču ne tik ļoti, lai nesaprastu,ka mūsu loma naudas pievilināšanas procesā ir diezgan nozīmīga. Darbojieties uz savu ideju pamata. Mūsdienās nauda mīl ātrumu (tā ir mana mīļākā mantra) un ja jūs nesāksiet rīkoties nekavējoties, tad nokavēsiet īsto brīdi un jau pēc laiciņa savu ideju ieraudzīsiet citā izpildījumā.

4. Atrodiet iemeslu

Daudzi cilvēki atgrūž nosevis naudu tāpēc, ka nejūtas pelnījuši to. Viens variants kā ar to tikt galā (tajā alikā, kamēr jūs vēl strādājat pie sevis attīrīšanas no aizspriedumiem), ir vēlēties naudu augstiem mērķiem. Vajadzīgās naudas summas iegūšana šādam mērķim novērsīs jebkurus iebildumus tālākai attīstībai. Īsāk sakot- vēlieties naudu nozīmīgām lietām,nevis, lai apmierinātu savu personīgo ego.

5. Saņemiet atbalstu

Viena no prātīgākajām lietām,ko jūs varat darīt, lai sasniegtu jebkuru savu mērķi, ir izveidot savu vai pievienoties jau esošai cilvēku grupai, kam šī ideja ir tikpat tuva kā jums.

6. Esiet pateicīgs

Tas ir ļoti iedarbīgi. Esiet pateicīgi par to naudu, kura jau jums pieder un kura visticamāk nabadzīgāku valstu iedzīvotājiem šķistu vesela bagātība, un jūs sāksiet pelnīt vairāk naudas. Pateicība sūta attiecīgu enerģētisko signālu kosmosā, kas vēlāk sniedz jums vēl vairāk tā, par ko izjūtat pateicību.
Sāciet ar to, par ko varat būt patiesi pateicīgs jau šodien (sākumā tā var nebūt nauda)

7. Dariet to, kas jums pat;ik un ko mīlat

Nav nekāda labuma darīt to, ko ienīstat. Ja jums nepatīk darbs, ko patreiz darāt, atrodiet laiku, lai paralēli pievērstos kaut kam, kas jūs dara laimīgu. Sekot savam sapnim- tas ir lielākais noslēpums, kas saistīts ar naudas piesaistīšanu. Par to savās grāmatās runā arī Donalds Tramps, Bils Geitss, Džo Vitāle un citi bagāti cilvēki. Viņi uzsver, ka kaislīga darbošanās sev tuvā jomā (apvienojumā ar citiem augstāk aprakstītajiem soļiem) ir biļete uz jūsu finansiālo neatkarību.

8. Ticiet veiksmei

Zinu, ka tas nav viegli, tomēr, ja jums izdosies noticēt saviem spēkiem un veiksmei, rezultāts būs iespaidīgs. Mēģiniet noskaņot sevi uz ticību panākumiem, noticēt, ka jūs esat sācis piesaistīt veiksmi un naudu, uzdodiet sev jautājumu- kā nopelnīt, kā realizēt to, ko esat nodomājis? Tādā veidā jūsu smadzenes meklēs una drīz vien atradīs iespējas. Un, protams, jūs nedrīkstat baidīties pieņem lēmumus un rīkoties.

Ieskaties! Te apslēpta veiksmes atslēga!

Ja apzināties, ka esat spējīgs uz ko daudz vairāk, nekā darāt šobrīd, taču jums pietrūkst prasmes vai uzdrīkstēšanās, Apgāda Zvaigzne ABC izdotajā Džo Vitāles grāmatā Atslēga uzzināsiet par neapzinātajiem pieņēmumiem un aizspriedumiem, kas veido šķēršļu zonu jūsu ceļā.

Katra cilvēka zemapziņa ir pilna “pretējo pieņēmumu”, kuri var izjaukt pat vislabākos nodomus. Atslēga iesaka desmit pārbaudītas metodes, kas ļauj šo stāvokli labot.

Lietojot Dr. Džo Vitāles metodes, jūs iedibināsiet harmoniskas attiecības starp savu apziņu un zemapziņu – tā, lai maldīgie pieņēmumi nekad vairs nebūtu šķērslis veiksmei. Jūs atvērsiet sevī slepenas durvis – un jūsu dzīvē, ikvienā tās jomā, ienāks brīnumainas pārvērtības.
Noslēpuma – intuitīva dzīvesziņas avota – fragmenti izsenis sastopami mutvārdu tradīcijā, literatūrā, reliģijā un filozofijā. Pirmo reizi visas Noslēpuma daļas apkoptas brīnumainā atklāsmē, kas maina dzīvi ikvienam, kas to pieredz.

Grāmata izdota Apgādā Zvaigzne ABC, tā jums atklās, kā izmantot Noslēpumu visās dzīves jomās – finansēs, veselības uzturēšanā, attiecībās u.c.
Noslēpums – tās ir mūsdienu dzīvesgudro ļaužu zināšanas, kas izmantotas veselības atgūšanai, bagātības un laimes rašanai. Izmantojot zināšanas par Noslēpumu, cilvēki pieredzējuši vienreizīgus notikumus – uzveikuši slimību, ieguvuši pasakainu bagātību, pārvarējuši šķēršļus un sasnieguši tādus mērķus, kas daudziem šķiet neiespējami.

Grāmatas autore Ronda Bērna, tāpat kā mēs visi, ir ceļā uz atklāsmi.
Viņa sapulcinājusi brīnišķīgu komandu: rakstniekus, garīdzniekus, skolotājus, filmu producentus un izdevējus, lai atklātu pasaules Noslēpumu un caur savu redzējumu sniegtu prieku un svētību miljoniem cilvēku.

     [+] [-]

, 2017-04-28 02:08, pirms 5 gadiem
Manuprāt aizdevums biznesam ir ātrākais veids ka paplašināt biznesu un veikt tā izaugsmi. Citi veidi arī ir ļoti efektīvi, bet aizņem lielāku laiku. Rēķinu finansēšana | Mēs sniedzam aizdevumus...