Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:363, Did:0, useCase: 3


Izsludina papildu pieteikšanos tirdzniecībai pasākumā “Līgo, Rīga! Līgo, Latvija!”

Redakcija
Redakcija

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina papildu pieteikšanos tirdzniecībai 11. novembra krastmalā pasākumā “Līgo, Rīga! Līgo, Latvija!”, kas notiks trīs dienas - no 21. līdz 24. jūnijam.

Lai svinētājiem nodrošinātu svētku mielastu, tajā skaitā siltus ēdienus, konditorejas izstrādājumus, dzērienus un citu cienastu, pasākumā “Līgo, Rīga! Līgo, Latvija!” paredzētas sabiedriskās ēdināšanas tirdzniecības vietas. Aicina pieteikties arī jāņuzāļu un vainagu tirgotājus.

Pieteikties tirdzniecībai iespējams tikai elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu līdz 15. jūnija plkst. 11.00 un nosūtot to uz e-pasta adresi pieteikumi@izbraukumi.lv. Noteikumi un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē Kultūra
Tirdzniecības organizators ir SIA “Ideju institūts”, kontakti jautājumu gadījumā: tālrunis 67333784 (darba dienās no plkst. 10.00 līdz 18.00), e-pasts pieteikumi@izbraukumi.lv.