Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


Video: Jānis Lūsēns intervijā par valodu, prezidentiem un PIEDERĪBU

Redakcija
Redakcija
Sengaidītas saules pielietā sestdienā tiekamies ar komponistu Jāni Lūsēnu, lai ar mākslinieku pārrunātu tuvākās radošās aktualitātes. Un, proti, sadarbojoties komponistam Jānim Lūsēnam, dzejniecei Maijai Laukmanei un režisorei Ziedītei Začestei, ir tapis jauns radošs kopdarbs – muzikāla mistērija „Piederība”, kas norisināsies Kandavas novada svētkos „Nāc un esi savējais!” 2015.gada 30. maija vakarā pl. 21.30 Kandavas brīvdabas estrādē „Ozolāji”.

Un vēl - komponists Jānis Lūsēns ir izveidojis jaunu muzikālu apvienību PROMENĀDE, kuras pamatā ir latviešu estrādes duets – Anmary un Uğis Roze, un ar šo muzikālo projektu komponists pēc ilgu gadu pārtraukuma – kopš Zodiaka laikiem, atgriežas popmūzikas žanrā. Ieskandinot vasaru, jau 3. jūnijā Daugavas koncertzālē notiks PROMENĀDES jaunā albuma „Dāvana” prezentācijas koncerts, uz kuru visi tiek laipni aicināti. Neatklāsim visas komponista šī gada radošās ieceres un notikumus, par kurām uzzināsiet, noklausoties interviju, vien aicinām būt kopā, skaisti un skanīgi izbaudot vasaru.

Ar komponistu sarunājās Ilze Puķe, Epadomi/KultūrasVēstis.lv
Vērtējums: +1