Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0


1. septembris ar Pauku un Šmauku

Redakcija
Redakcija

1.septembris tradicionāli vienmēr bijusi Zinību diena, kuru vecāki grib pavadīt kopā ar saviem bērniem, piedāvājot viņiem ko īpašu un neaizmirstamu. Un šogad jums tāda iespēja ir. Nosviniet 1.septembri kopā ar Pauku un Šmauku, Latvijas Nacionālo bibliotēku un Operetes teātri.

Turklāt pasākuma 1.daļa, kas sāksies 16:00 ir bezmaksas. Tās laikā varēsiet doties bērnu ekspresī pa bibliotēku, atklāt bērnu dzejas kabīnīti, paciemoties virtuālajā video tūrē pa Getliņu poligonu un PET Baltijas pudeļu pārstrādes rūpnīcu, uzzināt kā top garda maizīte, salikt neparastas Latvijā tapušās puzzles, saņemt bezmaksas konsultāciju pie profesonāla psihologa, mācīties draudzēties un kontrolēt savas dusmas, kā arī piedalīties citās jautrās aktivitātēs un rotaļās.

Pasākuma otrā daļā, kas sāksies 18:00, visi aicināti uz muzikāli izklaidējošu izrādi bērniem “Paukojam un Šmaukojam”. Galveno varoņu: Pauka un Šmauka neparastie piedzīvojumi atkal un atkal apliecinās, ka dzīve ir pārsteigumu pilna un ka galvenā vērtība šajā dzīvē ir laba sirds.

Izrādi kuplina visu iemīļoti Arvīda Žilinska bērnu hiti- dziesmas, un Operetes teātra solisti: Valērija Koļago - Pauks, Laura Purena - Šmauks, Mārcis Maņjakovs vai Arturs Mangulis, Emīls Kivlenieks, Kārlis Rūtentāls, Anastasija Dolgoņenko, Sabīne Krilova, Emīls Klaužs, Tatjana Kopača, Artūrs Zvirbulis, Vjačeslavs Aleksejevs, Ansis Bētiņš. Izrādēs piedalās arī „Zaķu orķestris” - džeza pianists Madars Kalniņš un operetes instrukentālā grupa.

režisors Valdis Lūriņš
horeogrāfs Alberts Kivlenieks
kostīmu māksliniece: Jurate Jurjāne-Silakaktiņa
scenogrāfs Oskars Dreģis
producente un muzikālā konsultante Agija Ozoliņa-Kozlovska
Izrādes garums 1 stunda 10 minūtes, viens cēliens.

Biļetes uz izrādi iegādājamas Biļešu Paradīzes kasēs

Nepalaidiet garām šo lielisko iespēju izbaudīt svētku burvību kopā ar saviem vismīlākajiem - bērniem!