Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


Nevaldāms simfoniskais karuselis Latvijas Nacionālajā operā - „Igudesman&Joo” jaunais šovs “UpBeat” 1. un 2. aprīlī

Redakcija
Redakcija

1. un 2. aprīlī Latvijas Nacionālajā operā atgriežas izcilais komiķu duets “Igudesman&Joo” jeb Aleksejs Igudesmans (vijole) un Jang-kiDžū (klavieres), lai kopā ar Latvijas Nacionālās operas orķestri ļautos nevaldāmam simfoniskajam karuselim – „Igudesman&Joo” jaunajam šovam „UpBeat”!

Saskaņā ar definīciju, haosa teorija skaidro parādības, ko nav iespējams prognozēt vai kontrolēt – kā turbulenci, laika apstākļus, akciju biržu vai „Igudesman&Joo”. Mūzikas virtuozi un komēdijas maestro – vijolnieks Aleksejs Igudesmans un pianists Jang-KiDžū – atkal ir savā elementā ar satriecoši nenormālu simfonisko šovu „UpBeat”. Turpinot viņu iepriekšējo programmu „BigNightmareMusic”, kurai Latvijas Nacionālās operas skatītāji uzgavilēja pirms diviem gadiem, „UpBeat” ved publiku trakulīgā muzikālā braucienā cauri visiem žanriem no Ravela līdz rokam, no hiphopa ritmiem līdz „hi-hi-hi” skaņām. Dueta brīnumainā muzikālā talanta apburti, skatītāji sēž bijīgā klusumā, lai jau nākamajā mirklī smietos līdz asarām. „Igudesman&Joo” ir neticami meistarīgi ne vien kā komiķi, bet arī kā solisti, komponisti un orķestra diriģenti.

Aleksejs Igudesmans un Jang-kiDžū ir divi meistarīgi un azartiski klasiskās mūzikas izpildītāji, kuri satricinājuši pasauli ar saviem unikālajiem teatrālajiem šoviem, kas apvieno komēdiju, klasisko mūziku un populāro kultūru. Dueta muzikālie skeči YouTube.com skatīti vairāk nekā 35 miljonus reižu, duets bieži uzstājas dažādu valstu televīzijās. Vienlīdz ērti viņi jūtas gan klasiskās koncertzālēs, gan stadionos ar 18 000 skatītāju. Viņu sapnis – piesaistīt plašu jauniešu auditoriju klasiskajai mūzikai.

Vairāk par “Igudesman&Joo” lasiet: Igudesman & Joo