Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


Jauniešu koris BALSIS aicina uz Ziemassvētku koncertiem

Redakcija
Redakcija

Jauniešu kora BALSIS Ziemassvētku koncerti notiks 22., 23. decembrī plkst. 19.00 un 25. decembrī plkst. 21.00, šoreiz Rīgas Jēzus evaņģēliski luteriskajā baznīcā.

Gadu no gada BALSIS ziemas koncertiem piemeklē jaunu muzikālo piepildījumu, kur skaņdarbi un atmosfēra baznīcā saplūst vienā. Šogad koncertā “Te no ziemeļiem” būs klausāma Ziemeļeiropas valstu komponistu Ólafur Arnalds, Gunnar Eriksson, Arvo Pärt, Urmas Sisask, Pärt Uusberg u.c. kormūzika, kā arī Ziemassvētku korāļi. Koncerts būs kā mirkļu stāsts, kora skanējumam mijoties ar solistiem, instrumentiem un sajūtām, rosinot tvert mirkli un mācīties no visa pārejošā, ko pieredzam šodien.

Koncerta norises vieta - Rīgas Jēzus evaņģēliski luteriskā baznīca - ir īpaša ar to, ka tā ir lielākā vēsturiskā koka celtne Latvijā, kā arī viena no lielākajām koka baznīcām Eiropā.

Koncertos piedalās: Jauniešu koris BALSIS, diriģenti Ints Teterovskis un Laura Elizabete Godiņa, stīgu kvartets EVVEntus un pianiste Ieva Dzērve.

Koncerts tapis, pateicoties Rīgas domes atbalstam.

Biļešu cena 10, 00 EUR.
Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un bilesuparadize.lv