Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


Ar krāšņu Galā koncertu izskanējis 4. Starptautiskais Operetes festivāls

Redakcija
Redakcija

12.augusta vakarā Ikšķiles estrādē ar krāšņu Galā koncertu un, kuru vētrainām publikas uzņēma ar stāvovācijām, izskanējis 4. Starptautiskais Operetes festivāls. Festivāla organizatori ar gandarījumu pauž, ka visi festivāla pasākumi bija ļoti labi apmeklēti, izpelnījās skatītāju atzinību un stāvovācijas, un māksliniekiem allaž tika lūgtas piedevas. Bija vērojams, ka festivālu ir iecienījusi gan vietējā publika, gan skatītāji no dažādām valstīm, tostarp ASV, Japānas, Vācijas.

Koncertā, kurā skanēja skaistākie fragmenti no pasaulslaveniem mūzikliem, operetēm un operām, piedalījās gan Kijivas Nacionālā akadēmiskā operetes teātra solisti Oļena Arbuzova (soprāns), Valērija Tulis (soprāns), Mariana Bodnar (soprāns), kura aizstāja saslimušo kolēģi – dziedātāju Antu Jankovsku, Volodimirs Odrinskis (tenors), Oleksandrs Čuvpilo (tenors); gan Operetes teātra solisti – mūsu operdīva Sonora Vaice (soprāns), Jolanta Strikaite (soprāns), Ilona Bagele (mecosoprāns) un Nauris Indzeris (baritons), kā arī Operetes teātra dejotāji un simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā. Vakara noslēgumā norisinājās tradicionālais «Valšu vakars», kurā ikviens varēja ļauties Johana Štrausa valšu un polku vilinājumam.

Vēl festivāla ietvaros norisinājās atklāšanas koncerts «VIVAT!» ar Latvijas jauno talantu Rūtas Martinovas (soprāns), Patrīcijas Kozlovskas (soprāns), Dāvida Loka (tenors), Marisa Lakstīgalas (balss), Henrija Kozlovska (klarnete), Anetes Duntavas (flauta) u.c. piedalīšanos, bērniem domātais pasākums bērniem «3D muzikālie supervaroņi» ar Lauras Purenas, Kārļa Rūtentāla, Markusa Rūtentāla, Adama Vaiča u.c. piedalīšanos, kā arī «Muzikāla saruna pie kafijas tases» - kur bija iespējams ne tikai baudīt muzikālu ceļojumu pa dažādām pasaules valstīm, bet arī tuvplānā tikties un sarunāties ar māksliniekiem.