Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0


Lauris Reiniks svētku tūri sāk ar izpārdotu koncertu Jelgavā

Redakcija
Redakcija

Lauris Reiniks svētku tūri sāk ar izpārdotu koncertu Jelgavā
Foto Mārcis Baltskars

Laurim Reinikam gada nogale saplānota tikpat darbīga kā Ziemassvētku vecītim. Nupat iznācis DVD “Lauris Reiniks Ziemassvētkos”ar viņa pērno koncertu Arēnā Rīga, bet šonedēļ Lauris uzsāk svētku koncertturneju pa Latvijas pilsētām. Pirmais koncerts izpārdots labu laiku iepriekš un notiks jau ceturtdien, 12. decembrī Jelgavas kultūras namā.

Nākamajā dienā turneja “Lauris Reiniks Ziemassvētkos” turpināsies ar koncertu Valmieras kultūras centrā, kam sekos vēl četri koncerti Rēzeknē, Ventspilī un Liepājā, kur publikas lielās intereses dēļ pat izsludināts papildkoncerts.

Koncerta programmā skanēs Ziemassvētku skaistākās dziesmas no pasaules un latviešu mūzikas krājumiem, un ik pilsētā kopā ar Lauri svētku noskaņās uz skatuves iejutīsies arī vietējie talanti.

Koncertturneja “Lauris Reiniks Ziemassvētkos”:

Jelgavas kultūras nams - 12. decembrī plkst.19.00
Valmieras kultūras centrs - 13. decembrī plkst.19. 00
Latgales vēstniecība GORS Rēzeknē - 15. decembrī plkst.18.00
Ventspils teātra nams “Jūras vārti” - 20. decembrī plkst.19.00
Liepājas OC Rožu zāle - 22. decembrī plkst. 14.00 un18.00

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzē” tirdzniecības vietās un internetā: Biļešu Paradīze

Dziesma “Tik balti” koncertā Arēnā Rīgā 2012. gadā. Ieraksts no jaunā DVD “Lauris Reiniks Ziemassvētkos”:Informāciju sagatavoja Micrec PM