Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0


Video: Pauls, Peters un Busulis “Homo Novus” dziesmas videoklipā

Redakcija
Redakcija
Klajā laists videoklips Latvijas simtgades spēlfilmas “Homo Novus” noslēdzošajam skaņdarbam “Kas putnu gaisā tur”, kuru speciāli filmai komponējis Maestro Raimonds Pauls, vārdus radījis Jānis Peters, izpilda Intars Busulis. “Kas putnu gaisā tur” videoklips veidots tikai no filmas “Homo Novus” kadriem režisores Annas Vidulejas režijā. To iespējams noskatīties šeit: https://vimeo.com/297891493 Vienlaikus ar videoklipa publiskošanu, “Homo Novus” jau noskatījušies vairāk nekā 50 000 skatītāju visā Latvijā. “”Kas putnu gaisā tur” ir lielisks skaņdarbs lieliskai filmai – Maestro atgriešanās kinomūzikā! Skatoties filmu pazūd sajūta, vai Paula mūzika radītai filmai vai tieši otrādi – filma būvēta ap Paula mūziku. Tieši tas to padara par izcilu savienojumu, jo neviens cits tā neprot “ievibrēt” sajūtas kā cienītais Maestro”, tā par sadarbību ar Raimondu Paulu “Homo Novus” filmas un videoklipa ietvaros stāsta mūziķis Intars Busulis.

“Homo Novus” saņēmusi visvairāk (kopumā 13) nacionālajai kino balvai “Lielais Kristaps” – kā gada labākā pilnmetrāžas spēlfilma, labākā spēlfilmas režisora balvai nominēta Anna Viduleja, labākais spēlfilmas operators – Jānis Eglītis, labākā aktiera titulam nominēts Kaspars Znotiņš un Igors Šelegovskis, labākās aktrises otrā plāna lomā – Agnese Cīrule un Guna Zariņa, labākais aktieris otrā plāna lomā – Andris Keišs un Kaspars Zvīgulis, labākais mākslinieks – Kirils Šuvalovs, labākais kostīmu mākslinieks – Liene Rolšteina, labākais grima mākslinieks – Ilze Trumpe, kā arī labākais komponists – Raimonds Pauls.