Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0


Video: Laura Raila atgriežas ar jaunu dziesmu

Redakcija
Redakcija
Laura Raila ir dziedātāja un pop jazz vokālais pedagogs. Piedalījusies visdažādākos raidījumos un muzikālajos TV šovos - TV3 Koru Kari Arņa Medņa dzeltenā kora dalībniece, LNT Dziedošās ģimenes 3, Okartes skatuve 2, LNT Mūsu labākās dziesmas u.c. Ir vokālistu konkursa Popfestjūrmala organizatore. Savu debijas albumu izdeva 2017.gada februārī - "Es gribēju ko teikt" un nu prezentē sava otrā albuma pirmo singlu “Kā Akrobāts”.

Pēc dekrēta atvaļinājuma Laura Raila izdod savu otrā albuma pirmo dziesmu “Kā Akrobāts”. Dziesma tapusi viegli un ātri. Dziesma vārdu un mūzikas autore ir pati Laura Raila. Dziesmas grupas sastāvs: trombons - Lauris Amantovs (viens no Latvijas vadošajiem trombonistiem), piano - Didzis Soste, bass - Daniēls Pelcis. Ierakstu veicis un mūziku producējis - Reinis Briģis.

Par dziesmu stāsta pati Laura Raila: “..Šī ir dziesma, ar kuru atgriežos muzikālajā vidē pēc ilgākas pauzes, jeb precīzāk, pēc dekrēta. Aizņemtas māmiņas mani sapratīs, ka ir diezgan neiespējami pietiekami veltīt laiku sev, ja ir mazs bēbītis un pietam to periodu ļoti vēlējos izbaudīt maksimāli. Dziesmai iedvesma nāca vienā momentā, man tā ir parasti, ja ir, tad ir. Zibenīgi tapa teksts un tik pat ātri melodija, vēlāk nedaudz pieslīpējot. Atmosfēra kāda valdīja dziesmas tapšanas laikā - bērnu laukumiņš, sintezators zemē, mazais Lūkass rāpo apkārt, bet man iedvesma... ātri aizgādāju Lūkasu omītei un tapa dziesma!..”
Vērtējums: