Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 3


Video: Keitta publicē jaunu dziesmu "Domu vētra"

Redakcija
Redakcija
KEITTA, īstajā vārdā Keita Šiliņa, ir 18 gadus jauna topošā dziedātāja un dziesmu autore , kura dzimusi un augusi Smiltenē. Ar dziesmu komponēšanu Keita nodarbojas jau kopš 10 gadu vecuma.
Šobrīd viņas dziesmu vācelītē ir dziesmas gan latviešu, gan angļu valodā, daļa no kurām cer klausītājus sasniegt jau šajā gadā, līdz ar Keitas pirmā albuma iznākšanu.
Attiecību līkloči, sevis meklējumi un cīņa pret pasaules netaisnībām ir tikai daži no tematiem, kas ietērpti Keitas sacerēto dziesmu tekstos un melodijās.

Jaunā dziedātāja ar savu mūziku aicina klausītājus uz mirkli apstāties, ieklausīties un iedziļināties tajā, kam ikdienas steigā bieži vien paskrienam garām.
Singls "Domu vētra" ir Keitas debija Latvijas mūzikā.
Dziesmu iedvesmojušas cilvēciskas bailes atzīt skaudro patiesību, ka jūtas, kas bieži vien pārsteidzīgi sauktas par mīlestību, patiesībā ir egoistiska nevēlēšanās palikt vieniem. Iespējams, ka tieši meli, ko sakām paši sevi, ir vislielākie un sāpīgākie.
Vērtējums: