Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0


Video: “Redz, kā es stāvu viss!” - Matīss Pavītols

Redakcija
Redakcija
Veiksmes kulta un panākumu laikmetā, dziesma vēlas iedungot par citādo, par atšķirīgo. Dungot par tiem kas ir bez “to do” lista, bez obligātā “bucket lista”, bez desmitgades un pat bez piecgades plāna! Lai izdodās dzīvot nedaudz draiski un vientiesīgi. Ja tas sanāk patiesi, tad skan aptuveni tā:

“Redz, kā es stāvu viss!”
Ar šādu dziesmas nosaukumu sevi šogad piesaka mūziķis un dziesmu autors, Matīss Pavītols.

Dziesmas “Redz, kā es stāvu viss” pašreizējais skanējums tapis kopā ar studijas producentu Gints Stankeviču. To esam izveidojuši urdoši nebēdnīgā pop/folk stilā, lai atgādina svētkus, kustina emociju un izvilina smaidu, kurš droši vien liek iesmaidīt pašam par sevi. Ieraksts bija tik aizraujošs, ka pie ceturtā miksa likās mūsu savstarpējā argumentācija nebeigsies nekad, bet darbs ir izdarīts un dziesma skan. Un vēl viena , ļoti īpaša dalība - Emriss draws. Mana meita, tieši puse no dziesmas “Mūsu meitas” iedvesmas. Šajā reizē piedalās jau kā dizaineris, foto un teksta animācijas video.

Par izpildītāju - Dziedātājs un dziesmu autors Matīss Pavītols pagājušo gadu klausītājiem nodevis koverversiju grupas “Saime” astoņdesmito gadu hitam “Mans zēns”, kas guva klausītāju atsaucību. Kā rakstija kāds anonīms komentētājs: “covers patiešām labs, bet savu zvaigžņu stundu Matīss piedzīvojis Xfaktorā” Tas ir joprojām paša nepārspēts YouTube “hits”. Hmm... nu ko, tā reizēm sanāk, ka nesanāk :)
Vērtējums: