Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0


Video: Cēsu popgrupas “HEY” albumā arī Eilands un Gluzunova

Redakcija
Redakcija
Cēsu popgrupa “HEY”, atzīmējot savas darbības 25. gadskārtu, laiž klajā grupas vadītājas Inas Aizgales dziesmu albumu “Mūsu diena”. Albumu skanīgāku dara īpašo viesmākslinieku dalība, jo dziesmu ierakstos piedalās mūžam enerģiskais Ralfs Eilands un Latvijas “X Faktora” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova, kura pati savulaik bijusi šīs popgrupas dziedātāja. Dziesmu vārdus rakstījusi gan pati Ina Aizgale, gan arī pazīstamā dziesmu vārdu autore Inga Cipe, kā arī Dace Robule, Ulla Veilande un Kristīne Dina Bitēna. Dziesmas aranžējis un studijā ierakstījis Edmunds Vestmanis. Albuma dizainu veidojusi māksliniece Kristīne Janmere. Kā pirmais albuma vēstnesis ir popgrupas “HEY” un Ralfa Eilanda kopīgi izpildītā “Rudens diena”, kuras teksta video izveidojis Ēriks Saksons.

Albums ir īpašs arī ar to, ka albuma bukletā atradīsiet arī visu dziesmu vārdus, bet pašam CD pievienoti arī visu 12 dziesmu instrumentālie pavadījumi. Lai katrs pats var izmēģināt spēkus šo dziesmu izpildīšanā.

Šonedēļ albums būs pieejams arī visos straumēšanas un mūzikas lejupielādes portālos visā pasaulē. CD būs atrodams grāmatnīcās, mūzikas veikalos un pavisam noteikti arī mūzikas salonā “Mikrofons”, t/k “Spice” otrajā stāvā.
Tāpat albumu varat pasūtīt izdevējkompānijas MicRec mājas lapā: https://www.micrec.lv/lv/ieraksts/m...
Albuma izdošanu atbalstījis Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs un, protams, mazo dziedātāju vecāki! Paldies visiem un lai labi skan!
Vērtējums: