Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0


Video: “Saldās sejas” publicē “Novembri”

Redakcija
Redakcija
Grupas “Saldās sejas” šī gada augustā uzsāktais projekts “12” turpinās, un solījums publicēt jaunu dziesmu katra mēneša pirmajā datumā, joprojām tiek pildīts. Šoreiz tā ir dziesma “Novembris” un mūzikas autors ir Uldis Marhilevičs. Uz dziesmas ierakstu pulcējusies vesela zvaigžņu plejāde un patiešām spēcīgu balsu īpašnieki – grupas “Saldās sejas” solists Jānis Narkevics, nepārspējamā Aija Andrejeva, pats Marhils (Uldis Marhilevičs) un spītīgais liepājnieks un sava ceļa gājējs Ivo Fomins. Novembris ir īpašs mēnesis Latvijas vēsturē, ne velti dēvēts arī par “patriotu mēnesi”, jo 11.novembrī dedzam sveces krastmalā, atzīmējot Lāčplēša dienu, bet jau 18.novembrī svinam Latvijas Republikas proklamēšanu. Tāpēc šoreiz dziesmas temats nav nejaušs.

Projekta “12” decembra dziesmai ir jau uzrunāts komponists Jānis Lūsēns. Dziesmas teksta video izmantoti Latvijas Nacionālo bruņoto spēku foto materiāli. Paldies LR Aizsardzības ministrijai par laipnu un operatīvu atļauju tos izmantot.
Vērtējums: