Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0


Video: “Mēs tikāmies martā” turpina 12 dziesmu maratonu

Redakcija
Redakcija
“Paldies, ka vismaz melodiju saglabājāt”, ar šādu ironisku piezīmi Maestro Raimonds Pauls apveltījis leģendārās 1958. gada dziesmas “Mēs tikāmies martā” jaunās versijas izpildītājus.

Grupa “Saldās sejas” jau kopš pērnā gada 1. septembra realizē muzikālu projektu “12”, kura ietvaros katra mēneša pirmajā datumā tiek publicēta jauna dziesma. Dziesmas “Mēs tikāmies martā” jaunais pārlikums ir jau septītā šī projekta dziesma un pirmā, kura nav sarakstīta no jauna. Dziesmu producēja Gints Stankevičs. Teksta video “H2O 6” paviljonā filmēja Kaspars Dvinskis (Dween Production). Solo partijas šoreiz ieskaņojuši grupas “Saldās sejas” pamatsastāva dalībnieki Katrīna Bindere un Jānis Narkevics Juniors.

Albuma “12” ietvaros jau tapušas dziesmas – “Septembris”, kuru izpilda “Saldās sejas”, “Oktobris”, kas ierakstīta sadarbībā ar Jānis Stībeli un vokālo grupu “Karameles”, dziesmas “Novembris”, kurā piedalās Aija Andrejeva, Ivo Fomins un Uldis Marhilevičs, dziesma “Decembris” ar grupas “Labvēlīgais tips” piedalīšanos, dziesma “ Janvāris” ar grupu “Līvi” un liriskā “Februāris” ar vokālās grupas “4 tie” piedalīšanos.
Vērtējums: