Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 0


Video: Intars Busulis zibeņo Dzintaru koncertzālē

Redakcija
Redakcija
Vakar Dzintaru koncertzālē notika Intara Busuļa sezonas noslēguma koncerts. Pārpildītajā zālē kopā ar Abonementa orķestri ( Kārlis Lācis, Kaspars Zemītis, Kaspars Grigalis, Andris Grunte un Gints Pabērzs) Intars Busulis kārtējo reizi apliecināja, ka ir viens no atraktīvākajiem un daudzpusīgākajiem Latvijas estrādes mūziķiem. Skanēja Kārļa Lāča un Raimonda Paula dziesmas, pavisam jauni un senāki hīti latviešu un krievu valodā, kuriem skatītāji dziedāja līdzi. Koncerta apmeklētājiem bija arī ekskluzīva iespēja dzirdēt dažus pirmatskaņojumus, kuri apritē parādīsies tikai rudenī, bet kad likās, ka koncerts jau beidzies, negaisa un zibens gaismu pavadībā Intars pārsteidza vēlreiz - uz skatuves parādījās pavisam cita grupa un pavisam cits Busulis ar pasaules hītiem un zāle burtiski uzsprāga ovācijās. Pēc koncerta beigām Intaram nācās atgriezties uz skatuves un nomierināt saviļņoto publiku ar kopīgi nodziedātu miega dziesmu
Vērtējums: +1

     [+] [-]

, 2012-08-07 19:00, pirms 9 gadiem
Koncerts bija super! Krāsains un daudzpusīgs. Malači puiši!
Busulis jebkurā žandrā lielisks!

     [+] [-]

, 2012-08-07 19:23, pirms 9 gadiem
Koncerts bija debešķīgi dievišķīgs! TAs uznākušais lietus un zibens, kad likās , ka zeme ar debesīm sajuks, nemaz netraucēja, bet gan deva vēl foršākas izjūtas!

     [+] [-]

, 2012-08-08 13:40, pirms 9 gadiem
Man patīk ļoti - Intars ir lielisks māsklinieks Brīvs, nesamākslots un velnišķīgi talantīgs! Thumbs up

     [+] [-]

, 2012-08-08 21:10, pirms 9 gadiem
Koncerts patiesi bija vienreizēji izdevies.Zibens tiešāmradija vēl lielaku efektu.Malači.

     [+] [-]

, 2012-08-08 21:50, pirms 9 gadiem
Nu naži novākušies. Labākie no labākajiem savā jomā mūziķi. Gan jau uz vietas labs fīlings bijis. Koncertieraksts būs pārdošanā, ja jau filmēts?

     [+] [-]

, 2012-08-09 10:15, pirms 9 gadiem
Liels paldies par iespēju atkārtoti izbaudīt dažus spilgtus koncerta mirkļus! Ar nepacietību gaidu topošo albumu un, ja būs, šo koncertierakstu video. Milzīgs prieks par acīmredzamo talantu, enerģiju, pašrealizāciju!