Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:365, Did:0, useCase: 0


Likteņdārza labdarības izsole pirmo reizi notiks interneta tiešsaistē

Redakcija
Redakcija

Likteņdārza labdarības izsole pirmo reizi notiks interneta tiešsaistē
Foto: www.liktendarzs.lv

Klasiskās mākslas galerijā "Antonija" jau no 11. maija ir apskatāma Likteņdārza labdarības izsoles darbu izstāde. „Kokneses fonds” sadarbībā ar galeriju izsolē piedāvā 96 darbus, ko sākot no 22. maija var iegādāties interneta tiešsaistes izsolē. Izsolē pieejami gan vecmeistaru darbi, mūsdienu māksla, gan grafika un porcelāns, kā arī citi vizuālās, tēlotājmākslas žanru darbi un ne tikai.

Šogad izsole pirmo reizi notiek tikai interneta tiešsaistē galerijas mājaslapā www.antonia.lv. Interneta tiešsaistē izsole atvērta no 22. maija, bet tās noslēgums paredzēts 2. jūnijā no pulksten 19 (GTM +2).

Lai piedalītos izsolē, jāreģistrējas galerijas mājaslapā www.antonia.lv, kur jāizveido savs lietotāja konts. Reģistrēšanās ir ātra un vienkārša. Reģistrācijā jānorāda vārds, uzvārds, dzimums, valsts, tālrunis, sava e-pasta adrese un jāizveido parole. Lietotāja konts tiek aktivizēts uzreiz pēc reģistrācijas.

Sekmīgas reģistrācijas rezultātā ir iespēja piedalīties tiešsaistes izsolē un iesaistīties solīšanā. Nereģistrētie lietotāji var sekot līdzi izsoles gaitai.

Ērti iepazīties ar mākslas darbiem var digitālajā katalogā: izsole.liktendarzs.lv. Tāpat visi izsolē pieejamie darbi apskatāmi galerijā "Antonija" Brīvības ielā 157, Rīgā, darbdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00, sestdienās no plkst. 11.00 līdz 16.00.

Mākslinieki Likteņdārzam ziedo pusi no darba sākuma cenas, bet izsoles darbu dāvinātāji ziedo visus ienākumus no darbu pārdošanas.

Izsolē savus darbus piedāvā autori, kuri jau līdz šim atbalstījuši Likteņdārzu, kā fotogrāfi Leons Balodis, Ieva Epnere un Gvido Kajons, grafiķi Leonards Laganovskis, Māris Subačs un Nele Zirnīte, mākslinieki Jānis Anmanis, Agate Apkalne, Ilze Avotiņa, Katrīna Avotiņa, Liena Baklāne, Artis Bute, Juris Dimiters, Ivars Drulle, Helēna Heinrihsone, Ivars Heinrihsons, Ieva Iltnere, Rasa Jansone, Inita Kārkluvalka, Frančeska Kirke, Ernests Kļaviņš, Sandra Krastiņa, Tatjana Krivenkova, Gunārs Lūsis, Ivars Miķelsons, Paulis Postažs, Egils Rozenbergs, Džemma Skulme, Juris Utāns, Māra Vaičunas, Signe Vanadziņa, Solveiga Vasiļjeva, Edgars Vērpe un Brigita Zelča – Aispure.

Fotogrāfs Andris Eglītis, mākslinieki Marta Ģibiete, Ieva Bondare, Elīna Dzelme, Līva Pakalne, kā arī Valdis Opmanis un Aigars Zariņš ar saviem darbiem pievienojušies šogad, lai sniegtu atbalstu dārza tapšanā.

Izsolē var iegādāties porcelāna darbus no māksliniekiem, kā Anatolijs Borodkins, Dace Blūma, Inese Brants, Aira Lesiņa, Dainis Lesiņš, Jevgenija Loginova, Maruta Raude, Līga Skariņa, Elita Taube un Žanete Žvīgure. Būs iespēja nopirkt arī grāmatas, piemēram, Jānis Grots „Vēstules Solveigai” (47. eksemplārs no 750, ar autora parakstu), Sigismunds Vidbergs „Latvijas zīmējumos”, profesora Pāvula Jurjāna „100 latvju tautas dziesmas”, un arī mākslinieku Artura Dubura, Valda Kalnrozes, Silvijas Meškones, Daiļa Rožlapas, Georga Smeltera un Edgara Vintera darbus. Tiek izsolīts arī 20 DVD komplekts no dokumentālo televīzijas filmu cikla „Kas te tik laikmetīgs?”.

Šī būs jau sestā Likteņdārzam veltītā labdarības izsole. Iepriekšējās izsolēs kopā pārdoti 316 darbi, sastādot kopējo summu 232 160 eiro. Ienākumi tiks ieguldīti Likteņdārza būvniecības turpināšanā, plānojot pabeigt autobusu, tehniskā transporta stāvvietu un amfiteātri.