Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:365, Did:0, useCase: 0


Galerijā Mākslas Banka skatāma Ingas Pērkons gleznu izstāde BAGĀTĪBA

Redakcija
Redakcija

Galerijā Mākslas Banka skatāma Ingas Pērkons gleznu izstāde BAGĀTĪBA
Inga Pērkons „Ugunspuķu pļava” a/e, 2016

Pati autore, komentējot savu jaunāko personālizstādi, raksta - Man gribētos, lai šīs gleznas ir kaut kas vairāk par mājas dekoru vai oāzi, kur atveldzēt skatu pēc nogurdinošām dienām, man gribētos, lai skatītājs ierauga vairāk, lai ierauga sevi kā dabas sastāvdaļu, lai atrod skaistumu sevī, savos darbos, savā ikdienā, lai atrod ceļu pa kuru ejot ir laimīgs.

Laimīgs cilvēks uz pasauli lūkojas ar mīlestības acīm! Es gleznoju, lai mīlestības būtu vairāk.

Par saviem gleznošanas skolotājiem Inga Pērkons uzskata Raiti Cinku un krievu mākslinieku Vitāliju Makarovu. Papildus glezniecībai I.Pērkons apguvusi podniecību vietā, kur viņasprāt saknes podniecībai visdziļākās - Latgalē, Podnieku skolā pie Evalda Vasilevska.

Kā atzīst pati Inga - Joprojām turpinu mācīties darīt to, kas sirdij tik mīļš un tomēr vislielākā pateicība par saviem panākumiem - skatītājiem, tuviniekiem, cilvēkiem, kuri man apkārt ikdienā, jo tikai tā tas patiešām ir veiksmes stāsts.

Izstādes atklāšana 17.maijā plkst.18:00.