Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:366, Did:0, useCase: 0


Ēnu deju izrāde “Četri elementi” par stihijām dabā un cilvēkos pirmizrādi piedzīvos jūlijā

Redakcija
Redakcija

4. jūlijā, Ģertrūdes ielas teātrī pirmizrādi piedzīvos deju studijas “Happy Dance Studio” pavasara sezonas noslēguma ēnu deju teātra izrāde “Četri elementi”. Tajā būs vērojama dabas spēku, cilvēka emociju, ritma un ēnu maģiskās saspēles. Izrādes īpašie viesi - ritma meistars un perkusionists Nils Īle un mūziķi Lauma Kazāka un Ilmārs Šterns.

Ūdens, uguns, zeme un gaiss - četras dabas stihijas, kas izrādē kļūst par elementiem. Tie māca tuvoties līdzsvaram starp ļaušanos un kontroli, uzdrošināšanos un bailēm, iejūtību un sapratni. “Četri elementi” ir stāsts par cilvēka ceļu pretī liktenim, par personīgajiem dēmoniem, un par izvēlēm, kas jāveic, lai mācītos un augtu.

Izrādi veido skatuves un kustību režisori Līva Gudule un Mārtiņš Līdaks, deju papildinās Diānas Daukstes multimediju projekcijas un Rūdolfa Grūbes veidotie specefekti. Izrādi izdejos “Happy Dance Studio” dejotāji.

“Četri elementi” ir daļa no “Happy Dance Studio” deju izrāžu cikla “Sapnis par Brodveju”. Arī šīs deju sezonas noslēgumā “Happy Dance Studio” piedāvā dejas un teātra mīļiem izbaudīt studijas audzēkņu sezonas laikā apgūto vienotā ēnu dejas izrādē, kas piesātināta gan ar muzikāliem pārsteigumiem, gan multimediju performancēm un specefektiem. Katra “Sapnis par Brodveju” cikla izrāde ir iedvesmojošs stāsts, kas nereti dejotājiem ir izraušanās no savas komforta zonas, lai pierādītu, ka arī tie, kas ikdienu pavada laboratorijās, bibliotēkās un birojos, var kāpt uz skatuves un uzrunāt skatītāju.

Biedrība "Happy Dance Studio” ir deju studija profesionāliem neprofesionāļiem, kas piedāvā dažādu deju stilu apmācības – balles dejas, džeza dejas, lindihopu un ēnu dejas. Katras sezonas noslēgumā tiek uzvesta deju izrāde jauniešiem, kas vēlas gūt, iespējams, savu pirmo skatuves deju pieredzi. Par studijas darbību un aktualitātēm var uzzināt mājaslapā happydance.lv un Facebook lapā facebook.com/HappyDanceStudioLV

Pirmizrāde: 4. jūlijā Ģertrūdes ielas teātrī plkst. 17:00 un 20:00.

Biļetes pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.
Biļetes cena: 7 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam un pensionāriem - 5 EUR. Bērniem, kas neaizņem atsevišķu vietu, ieeja bez maksas.