Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:281, Did:0, useCase: 3


Video: Kino svētki 10 dienu garumā - Riga IFF

Redakcija
Redakcija
Šogad oktobris Rīgai būs īpašs mēnesis - Starptautiskā kino festivāla laikā Latvijas publika un Rīgas viesi varēs baudīt pasaules jaunāko un interesantāko kino.

29. septembrī Cafe Film Noir / Splendid Palace telpās notika Rīgas Starptautiskajam kino festivālam (Riga IFF) veltīta preses konference, kurā piedalījās:
Rīgas Namu valdes priekšsēdētāja Vineta Verika;
Riga IFF valdes priekšsēdētāja Aija Bērziņa;
Riga IFF radošā direktore Sonora Broka;
Riga IFF rīkotājdirektore Liene Treimane.

Interesantus faktus par festivāla norises gaitu vēstīja arī kinokritiķe, „Splendid Palace” kuratore Daira Āboliņa, kinorežisors un „Artdocfest” prezidents Vitālijs Manskis, „Short Riga” kuratore Anna Veilande-Kustikova, „European Script Meeting” vadītāja Amanda Boka, kinokritiķe un „Kids Weekend” un „Youth Matters” programmu kuratore Kristīne Giluce, arhitekts un izstādes „Zudušos kinoteātrus meklējot” autors Zigmārs Jauja un Riga IFF komunikācijas vadītājs Elviss Zants.

Rīgas Starptautiskais kino festivāls norisināsies no 15. līdz 25. oktobrim ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un Rīgas Domes atbalstu, sadarbībā ar Latvijas Kinematogrāfistu savienību un Latvijas Kinoproducentu asociāciju.

Šobrīd izziņotās filmas un festivāla dažādās programmas publicētas festivāla mājaslapā rigaiff.lv
Vērtējums: +1