Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:281, Did:0, useCase: 0


Video: “Dzelzs vilka” dziesma atdzimst filmā “Klases salidojums 2”

Redakcija
Redakcija
Grupa “Dzelzs vilks” ieskaņojusi dziesmu “Vai tev to vajag” februārī gaidāmajai komēdijai “Klases salidojums 2”, kurā vienu no galvenajām lomām spēlē arī grupas solists Juris Kaukulis. Dziesmai tapis arī mūzikas video, piedaloties filmas aktieriem Ainaram Ančevskim un Imantam Stradam.

Juris Kaukulis par dziesmu: “Šis ir neparasts gadījums, kad savulaik ieskaņota dziesma piedzīvo reinkarnāciju pilnīgi jaunā skaņas ierakstā. Par to jāpateicas režisora Andreja Ēķa idejai pagājušajā vasarā aicināt mani filmēties rokmuzikanta lomā dramatiskās komēdijas “Klases salidojums” otrajā turpinājumā. Šoreiz sižeta līnija pievirzījusies bīstami tuvu nežēlīgajai mūzikas industrijai - katrs mūziķis kaut reizi mūžā piedzīvo to neprātīga satraukuma mirkli, kad tūlīt, tūlīt būs dzimis pasaules līmeņa hits, bet… nekad nevari būt drošs, vai tas būs veiksmes stāsts. Filmējoties galvā negaidīti ieskanējās “Dzelzs vilka” kādreiz ieskaņotā dziesma “Dubults es” no albuma “Perfekta rītdiena” - to radījām kā dauzonīgu “lielveikala rokenrolu” ar zināmu sarkasma devu. Pirms sešiem gadiem radītā melodija atrada dzirdīgas ausis režisora Andreja Ēķa personā. Iznākumā ir ieskaņota dziesmas kino versija, ko esam lēmuši parādīt arī klausītājiem, šoreiz ar jaunu nosaukumu - “Vai tev to vajag”.”
Vērtējums: