Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:281, Did:0, useCase: 0


Šodien pirmizrādi Latvijā un Lielbritānijā piedzīvos filma “Klases salidojums 2”

Redakcija
Redakcija

Piektdien, 14. februārī kinoteātros visā Latvijā pirmizrādi piedzīvos Andreja Ēķa atklātās komēdijas "Klases salidojums" otrā daļa. No 15. februāra filma tiks izrādīta arī kinoteātros Anglijā un Īrijā. "Klases salidojums 2" vēsta par tās pirmajā daļā iepazītajiem trim draugiem – Nilu (Ainārs Ančevskis), Tomu (Juris Kaukulis) un Andri, ko atveido Imants Strads. Viņu dzīve ir brīnišķīga – Toms gatavojas kāzām un ir izdevis jaunu dziesmu albumu, Nils gatavojas maratonam un ir apmierināts ar dzīvi, bet Andris ir tikai viena randiņa attālumā, lai satiktu savu mūža sievieti. Puiši nolemj rīkot Tomam vecpuišu ballīti, uz ko ierodas arī viņu labs draugs Raimonds, kura lomā iejuties Gints Grāvelis.

Tomēr viss nebūt neiet tik gludi, kā plānots – Toma albums ir izrādījies neveiksmīgs, Andra randiņš izgāžas un Nils uzzina, ka viņu ir krāpusi sieva. Visam tam pa vidu draugiem ir jādodas uz bērēm, gan arī jāsarīko Toma vecpuišu balle un jāpaspēj uz Toma kāzām. Personīgās problēmas un ciešais laika nogrieznis ievilks draugus galvu reibinošos piedzīvojumos...

"Klases salidojuma" pirmo daļu kopš 2019. gada februāra kinoteātros, televīzijā un citviet noskatījušies vairāk nekā 400 000 skatītāju.

Stāsta režisors Andrejs Ēķis: "Skatītāju milzīgā interese par filmas pirmo daļu prasa turpinājumu. "Klases salidojums" ir stāsts par trīs vīru draudzību cauri laikam. Filmas galvenie varoņi ir tik atklāti, cik atklāts ikviens var būt ar savējiem. Kopā viņi iekuļas neiedomājamos piedzīvojumos un atbalsta viens otra trakākās idejas gan priekos, gan bēdās. Filmas otrajā daļā gaidāmi vēl atklātāki kadri, kāzas, bēres un vecpuišu balles notikumi, uz ko aicinām paskatīties ar krietnu devu ironijas."

Filmas aktieru komandā šoreiz ir arī jaunas sejas – skatītāju iemīļotās aktrises Elza Gauja, Daiga Gaismiņa un Indra Burkovska. "Klases salidojums 2" režisors ir Andrejs Ēķis, producents - Kristians Alhimionoks, filmu izplata "Labs Kino".

Biļetes uz "Klases salidojums 2" jau ir pieejamas iepriekšpārdošanā, plašāka informācija par filmas seansiem pieejama kinoteātru mājas lapās un filmas Facebook lapā.