Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:277, Did:0, useCase: 3


Ventspils muzejā ienāk brīnumi

Redakcija
Redakcija

Ventspils muzeja muzejpedagogi, šogad arī attālināti darbojoties, radīja piedāvājumus izglītojošām nodarbībām gada nogalei. Programmās varēja iesaistīties pirmsskolas izglītības iestādes, skolas un skolotāji, kā arī individuāli dalībnieki, rosinot bērnus radoši darboties un piedalīties muzeja veidotajās aktivitātēs. Darbu iesniegšana ir noslēgusies un muzeja darbinieki ir patīkami pārsteigti par priecīgajiem, mīļajiem un rūpīgi darinātajiem darbiņiem.

Amatu mājas muzejpedagoģe Marta Tjarve aicināja bērnus padomāt par sveicieniem tiem, kam šobrīd klājas grūti – mazajiem un lielajiem slimniekiem Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā. Kopā tika iesūtīti vairāk nekā 100 apsveikumi - gan video sveicieni, gan fotogrāfijas un apsveikumu kartītes.

Herberta Dorbes muzeja vadītāja Inese Aide rosināja veidot Dzejoļu ābeci, kur katram burtiņam var sacerēt dzejoli, - laba sagatavošanās Ziemassvētkiem! Muzejam tika iesūtīti gandrīz 150 darbi no Ventspils, Liepājas un Rīgas.
Livonijas ordeņa pils muzejpedagoģe Ilva Buntika aicināja darināt jaunas rotas pils eglei. Atsaucoties uz jauno muzeja krājuma izstādi par Ventspils Vasarnīcu ielu, tapuši 350 saulessardziņi, kas lepni rotā pils egli.

Akcijā kopumā aktīvi piedalījušies skolēni no Ventspils 2.pamatskolas, 4.vidusskolas, 5.vidusskolas un 6. vidusskolas, PII "Eglīte" un PII “Pasaciņa” bērnudārzu grupiņas, Ventspils Mākslas skolas audzēkņi, Atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām "Cimdiņš", Dreimaņu ģimene, kā arī citi individuālie dalībnieki no Rīgas un Liepājas.