Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:277, Did:0, useCase: 3


Dailes teātris sadarbībā ar Raiņa un Aspazijas muzeju rīko radošo dzejas darbnīcu bērniem “Rainis un Saule”

Redakcija
Redakcija

Dailes teātris un Raiņa un Aspazijas muzejs aicina uz radošo dzejas darbnīcu bērniem “Rainis un Saule”, kas notiks svētdien, 25. februārī plkst. 12.00.

Uz ziemas un pavasara sliekšņa bērni varēs sajust pavasara siltos pieskārienus mandalu darbnīcā. Mandalas apaļā forma asociatīvi atgādina Rainim tik mīļo sauli, un krāsainās smiltis no dzejnieka jūrmalas ļaus tai izdaiļoties dažādos rakstos. Būs iespēja piedalīties muzeja detektīvspēlē “Mini, mini mīkliņu”. Minot mīklas par dažādām Raiņa bērnības dienās lietotām lietām, varēs tās aptaustīt un izpētīt, un uzzināt, kā tās izmantotas. Bērni tāpat būs aicināti piedalīties rotaļās par Sauli un Raiņa dzeju.

Pieteikumus dalībai radošajā darbnīcā lūdzam sūtīt uz e-pastu pasakumi@dailesteatris.lv (lūgums norādīt bērna vārdu, uzvārdu un vecumu).

Aicināti pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni un viņu vecāki. Ieeja pasākumā ir bez maksas, vietu skaits ierobežots.