Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:277, Did:0, useCase: 0


Ojāra Vācieša muzejs aicina uz Andreja Bovtoviča izstādi “Bibliotēka”

Redakcija
Redakcija

No 8. septembra līdz 3. oktobrim Ojāra Vācieša muzejs Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 19, aicina uz Andreja Bovtoviča izstādi “Bibliotēka”, kurā gleznās atainotas ne tikai bibliotēkas un to apkārtnes, bet arī gandrīz trīsdesmit latviešu literāti.

Izstāde veltīta rakstniekiem un dzejniekiem: sākot ar Krišjāni Baronu un Raini un beidzot ar Rihardu Bargo un Kārli Vērdiņu, ekspresīvos portretos atainoti teju trīsdesmit dažādu laiku latviešu literāti. Bet pāri visam bibliotēkas – Gaismas pils un tās apkārtne, Blokmuiža jeb kādreizējā 12. bibliotēka, kas īpaši nozīmīga izstādes autoram.

Gleznotājs Andrejs Bovtovičs dzimis Rīgā 1959. gadā. No 1983. līdz 1993. gadam Latvijas Mākslas akadēmijā apguvis dizainu un glezniecību, bet 2005. gadā ieguvis bakalaura grādu biznesa administrācijas specialitātē Rīgas starptautiskajā biznesa administrācijas augstskolā.