Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:354, Did:0, useCase: 0


Valmieras teātris izsludina papildizrādi “Meistars un Margarita” Rīgā

Redakcija
Redakcija

Valmieras teātris izsludina papildizrādi “Meistars un Margarita” Rīgā
Foto: Matīss Markovskis

Galvaspilsētas skatītāju lielās atsaucības dēļ 23. maijā izsludināta papildizrāde “Meistars un Margarita” Rīgā, Dailes teātrī. Iestudējumam tiks nodrošināti subtitri krievu un angļu valodā! Kopumā pavasara viesizrāžu ietvaros Rīgā martā un maijā varēs noskatīties trīs Valmieras teātra izrādes: „Meistars un Margarita”, „Lattia” un „Maija un Paija”.

Viesizrādes Rīgā ievadīs izrāde „Lattia” Nacionālā teātra Lielajā zālē 30.martā, stāsts par latviešu raksturu un vēsturi pirms Pirmās atmodas un, protams, mīlestību. Viena 1834. gada nakts krogā atklās visdažādākos raksturus un tipus, no kuriem viens ir jauniņais draudzes skolotājs Cimzas Jānis.

31. martā un 7. maijā Nacionālajā teātrī būs iespēja noskatīties Annas Brigaderes „Maiju un Paiju”. Režisors Reinis Suhanovs pasaku lugu skatījis cilvēcisko attiecību, mitoloģiskās un dabas ciklu sakarībās, tālab tās mērķauditorija ir pamatskolas bērni, vidusskolas jaunieši un, protams, vecāki.

Bet Latvijā pirmo reizi iestudētais Mihaila Bulgakova romāns “Meistars un Margarita” Indras Rogas versijā uz Dailes teātra skatuves 23., 24., 25. un 26. maijā. Skatītājiem tas būs kā mistisks piedzīvojums vēsturē un romānā - daudzslāņainais sižets ieinteresē, aizrauj, liek pārlasīt romānu vai arī kaitina, taču vienaldzīgu neatstāj nevienu.

Biļetes uz Valmieras teātra viesizrādēm var iegādāties visās „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Biļešu rezervēšana VDT kasē t. 64207335. Sīkāka informācija: www.vdt.lv.