Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:354, Did:0, useCase: 0


Valmieras teātra skatītāji izvēlējušies Gada aktierus un izrādi

Redakcija
Redakcija

Noslēdzies Valmieras teātra un Food Union kopīgi rīkotais skatītāju balsojums „Skatītāju balss” par 2014./2015.gada sezonas Gada aktieriem un Gada izrādi. Kopumā aptaujā piedalījušies teju 2 tūkstoši balsotāju, vislielākā intriga līdz pat balsojuma beigām bija nominācijā “Gada aktrise pirmā plāna lomā”.

Ar piena pārstrādes uzņēmuma Food Union atbalstu tradīcija pasniegt skatītāju simpātiju balvu “Skatītāju balss” tika iedibināta pirms četriem gadiem. Atšķirībā no iepriekšējām reizēm, šogad pirmo reizi skatītāji balsoja gan par pirmā, gan otrā plāna lomu atveidotājiem, kā arī par Gada izrādi, līdz ar to šogad tiks pasniegtas kopumā 5 balvas.

Aizpildīto anketu skaits šajā gadā sasniedza teju divus tūkstošus (1905), no tām lielākā daļa aizpildīta internetā, bet pārējās – Valmieras teātrī. Vislielākā konkurence šoreiz bija dāmu vidū – atšķirībā no pārējām kategorijām, kur līderi iezīmējās jau balsošanas sākumā, nominācijā “Gada aktrise pirmā plāna lomā” uzvarētāja noskaidrojās tikai balsojuma beigās, kad tika apkopotas internetā un teātrī aizpildītās anketas. Uz balvu šajā nominācijā pretendē Dace Everss, Māra Mennika, Ieva Puķe un Elīna Vāne. „Skatītāju balss” rezultātus paziņos 29.decembrī, kad pēc grupas “Iļģi” gadumijas programmas teātrī notiks Gada balvu pasniegšanas ceremonija.

Visi balsotāji piedalījās izlozē par balvām no Food Union un Valmieras teātra. Seši laimīgie balsotāji (trīs no internetā aizpildītajām anketām, trīs no teātra anketām) ir:
• Patrīcija Lankovska
• Agnese Riekstiņa
• Rolands Hermanis
• Laima Veinberga
• Inta Auziņa
• Aija Gulbe

Ar visiem balvu ieguvējiem sazināsies personīgi!
Uz tikšanos Valmieras teātrī!