Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:354, Did:0, useCase: 0


Foto: Krodera balvas pasniegšanas

Redakcija
Redakcija
11.aprīļa vakarā, Valmieras teātrī asprātīgā un teatrālā noskaņā jau trešo reizi tika pasniegta Krodera balva.

Apbalvošanas ceremoniju tāpat kā pagājušajā gadā vadīja aktieri Vilis Daudziņš un Artūrs Skrastiņš, klātesot pārējiem Krodera fonda valdes locekļiem – Evitai Sniedzei, aktierim Rihardam Rudākam un scenogrāfam Mārtiņam Vilkārsim. Trešā Krodera balva tika piešķirta par vienas sezonas veikumu, tomēr par pamatu ņemot pretendenta izcilo devumu kādā teātra žanrā vairāku gadu garumā.

Šī gada ceremonija pagāja tuvojošās Latvijas simtgades zīmē. Emocionālā un asprātīgā gaisotnē aktieris Rihards Rudāks, pārtapis Krišjāņa Barona tēlā Krodera balvu pasniedza Gunai Zariņai, aktrisei ārpus visām kategorijām, kura savas neatkārtojamās lomas veidojusi ciešā sadarbībā gan ar Alvi Hermani, gan Vladislavu Nastavševu.

Kā vēstīts iepriekš, Krodera balvu iniciējis un pasniedz Krodera fonds, kas dibināts, lai saglabātu ievērojamā režisora piemiņu un veicinātu radošu viņa mākslas un dzīves skatījuma attīstību latviešu teātrī.

Foto: Matīss Markovskis