Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:354, Did:0, useCase: 0


Valmieras teātris kopā ar “Valmieras” tīrkultūru aicina skatītājus noteikt Gada labākos māksliniekus un izrādi

Redakcija
Redakcija

Tuvojoties gada nogalei, klāt ir arī ikgadējā tradīcija “Skatītāju balss”, kurā Valmieras teātris sadarbībā ar Latvijas vadošo piena pārstrādes uzņēmumu “Food Union” un tā zīmola “Valmiera” tīrkultūru aicina skatītājus atdot savu balsi par aizvadītās sezonas labākajiem māksliniekiem un izrādi. Šogad, neizdalot pirmā un otrā plāna lomas, divas iemīļotākās aktrises, divi iemīļotākie aktieri un “Gada izrāde” tiks sumināti 28.decembrī, kad Valmieras teātrī pēc Ziemassvētku noskaņu koncerta “Uzdāvini man...” norisināsies tradicionālā balvu pasniegšanas ceremonija.

Skatītāji aicināti balsot internetāteātra mājas lapā www.vdt.lv, kā arī aizpildīt anketas teātrī līdz 19. decembrim. Ikviens balsotājs piedalīsies izlozē, balvās saņemot piena produktus “Valmiera” un Valmieras teātra dāvanas.

Valmieras teātra direktore Evita Sniedze: “Skatītāju balsojums, kas norit jau astoto gadu, ik reizi ir gaidīts notikums. Tas mums palīdz arī pašiem izvērtēt aizvadīto sezonu, saprast un sajust, kas cilvēkus ir uzrunājis un kas viņiem ir svarīgi. Rezultātus vienmēr gaidām ar lielu nepacietību un interesi.”
Ilva Veidemane, “Food Union” piena produktu zīmolu vadītāja: “Būt par aktieri – tā ir uzdrīkstēšanās, par kuru sapņo daudzi. Bet par ko sapņo aktieri? Tā noteikti ir skatītāju atzinība un ovācijas, kas pāršalc teātra zāli pēc izrādes. Tāpēc, vēloties sagādāt aktieriem vēl vairāk šādu patīkamu brīžu, “Valmieras” tīrkultūra ir apņēmusies palīdzēt noskaidrot valmieriešu un pilsētas viesu 2019. gada simpātijas. Un, lai gan “Skatītāju balvu” saņems vien šīs sezonas spožākie mākslinieki, tomēr novēlam visai Valmieras teātra saimei turpināt savu radošo ceļu un gūt spilgtas uzvaras.”

Pērn skatītāju balsojumā balvu nominācijā “Gada aktrise I plāna lomā” saņēma Elīna Vāne, bet par “Gada aktrisi II plāna lomā” skatītāji bija atzinuši Ilzi Pukinsku. Nominācijā „Gada aktieris I plāna lomā” otro gadu pēc kārtas balvu saņēma Imants Strads, savukārt nominācijā “Gada aktieris II plāna lomā” laurus plūca Ivo Martinsons. Par "Gada izradi" kļuva iestudējums “Lūcis” Elīnas Cērpas režijā.