Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:334, Did:0, useCase: 3


M.Čehova Rīgas Krievu teātra diena Kalnciema kvartālā 18. maijā

Redakcija
Redakcija

18. maijā Kalnciema kvartāla pagalmu piepildīs mūzikas skaņas, jo tirgū viesosies M.Čehova Rīgas Krievu teātris, ar kuru Kalnciema kvartāls veiksmīgi turpina sadarbību. Uz skatuves kāps vairāki zināmi teātra aktieri un izpildīs dziesmas no iemīļotām teātra izrādēm. Tirgus norisinās no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00.

Tirgū ir sākusies saldējuma sezona – dabīgu kārumu piedāvās “Skrīveru mājas saldējums” un “Gogelmogel”. “Sēklu muss” un Z/S “Liepas” sarūpēs veselīgus našķus no sēklām, ogām, augļiem un dārzeņiem. Šoreiz tirgū atgriežas lins – elegantas kleitas būs iespējams atrast pie “Linen Line”, lina apģērbu bērniem sarūpēs “Mans enģelis” un “Tiny Bunny” un saulgriežu svārkus varēs jau laicīgi iegādāties pie “Laimlini”.

Plkst. 12.00-14.00 uz Kalnciema kvartāla skatuves kāps M.Čehova Rīgas Krievu teātra aktieri un izpildīs dziesmas no iemīļotām repertuāra izrādēm “Kerija”, “Kabīrija”, “Spoks no Kentervilas”, “Odesa, Burvīgā pilsēta” un aktieru solo dziesmām.

Plkst. 12.00-14.00 galerijā darbosies privātas skolas “Domdaris” audzēkņi, kuri šoreiz mācīs citiem bērniem un pieaugušajiem, kā taisīt labirintu spēļmantas – smadzeņu mežģus. Darba rīku klāstā būs veci CD vāciņi, lodītes un pērlītes, otrreiz izmantojami papīri, dažādi kociņi un vēl viss, ko var atrast mājas skapjos vai penāļos.

Dalība visos pasākumos bez maksas.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.