Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:150, Did:0, useCase: 0


Operdziedātāja Maija Kovaļevska ielūdz uz labdarības koncertu “Sirds veltījums”

Redakcija
Redakcija

Š.g. 12.septembrī plkst. 19.00 Latvijas Nacionālās Operas Lielajā zālē notiks labdarības koncerts “Sirds veltījums”, kuru rīko pasaulslavenā operdziedātāja Maija Kovaļevska. Koncerta mērķis ir sniegt atbalstu cilvēkiem, kuri vērsušies pie labdarības organizācijas Ziedot.lv, lai saņemtu jaunākās paaudzes medikamentus cīņai pret vēzi.

Preses konferencē piedalīsies Maija Kovaļevska, Sonora Vaice, Krišjānis Norvelis, režisors Uģis Brikmanis, Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimante, kā arī Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas onkoloģe – ķīmijterapeite asoc.prof. Gunta Purkalne. Preses konferences laikā tās dalībnieki informēs par 12.septembrī plkst. 19.00 paredzēto labdarības koncertu “Sirds veltījums”.

Labdarības koncerta laikā tiks atskaņota opermūzika, latviešu kamermūzika, kā arī garīgā mūzika, kuru izpildīs pasaules operzvaigzne, soprāns – Maija Kovaļevska, starptautisko konkursu laureāte un Latvijas Nacionālās operas māksliniece Sonora Vaice, pasaulē atzīts Latvijas Nacionālās operas bass Krišjānis Norvelis, kā arī itāļu tenors – uzlēcošā zvaigzne Riccardo Gatto, bet pie klavierēm koncertmeistare Jeļena Larina (Austrija). Koncerta režisors Uģis Brikmanis, producents Spartaks Leimanis.

Labdarības koncerta “Sirds veltījums” mērķis ir sniegt atbalstu cilvēkiem, kuriem diagnozticēts vēzis un kuri griezušies pēc palīdzības pie labdarības organizācijas Ziedot.lv. Patlaban līdzcilvēku atbalsts nepieciešams Veronikai Hričkinai, Valdim Miķelsonam, Jānim Brīvkalnam, Gunitai Štrausai, Jurijam Bērziņam, Valdim Ozolniekam, Tatjanai Bičikai, Gatim Tauriņam un daudziem citiem.

“Ikviens no mums slimībā ir vientuļš un sargājams, bet, sastopoties ar diagnozi - vēzis, atbalsts ir divtik nepieciešams. Labdarības organizācija Ziedot.lv ir pagodināta sadarboties ar izcilo operdziedātāju Maiju Kovaļevsku, atbalstot viņas iniciatīvu labdarības koncertam. Koncerta ienākumi 100% apmērā sniegs praktisku palīdzību onkoloģiskiem pacientiem” stāsta Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Koncerta pirmajā daļā skanēs garīgā mūzika un latviešu kamermūzika, savukārt otrajā daļā – populārā opermūzika. Mākslinieki izpildīs L.Garūtas, J. Vītola, A. Kalniņa, J.S.Baha, Š.Guno, V.A. Mocarta, C.Franka, kā arī Dž.Verdi, Dž.Pučīni un P. Čaikovska radītos skaņdarbus.

“Labdarības koncerts “Sirds veltījums” notiks, lai konkrēti un praktiski palīdzētu cilvēkiem un lai sniegtu emocionālu un materiālu atbalstu,” par ieceri stāsta operdziedātāja Maija Kovaļevska.
“Mūzika žēlsirdīgā, mīlošā un labu darošā,” tā par koncertu saka režisors Uģis Brikmanis.

Biļetes uz labdarības koncertu iespējams iegādāties Latvijas Nacionālās operas un “Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī internetā Biļešu Paradīze Biļešu cenas no 9 līdz 50 EUR.