Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:150, Did:0, useCase: 0


Latvijas Nacionālā baleta solisti atgriezušies no galā koncertiem Dienvidkorejā

Redakcija
Redakcija

Latvijas Nacionālā baleta vadošie solisti Elza Leimane, Baiba Kokina, Viktorija Jansone, Raimonds Martinovs, Sergejs Neikšins, Viktors Seiko un mākslinieciskais vadītājs Aivars Leimanis 20. un 21. septembrī piedalījās Dienvidkorejas baleta asociācijas rīkotajos galā koncertos „Baleta pasaule” Seulā Arco teātrī.

Latvijas Nacionālā baleta solisti dejoja Artura Maskata „Tango” Kšištofa Pastora horeogrāfijā, kā arī fragmentu no baleta „Anna Kareņina”. Koncertā kopā ar mūsu vadošajiem solistiem uzstājās arī dejotāji no Vācijas, ASV, Kazahstānas, Krievijas un Dienvidkorejas.

Latvijas Nacionālā baleta mākslinieki Jolanta Lubēja, Ieva Rācene, Paula Lieldidža-Kolbina, Annija Kopštāle, Evelīna Godunova, Viktorija Jansone un Kārlis Cīrulis ir guvuši godalgotas vietas Dienvidkorejas starptautiskajā baleta konkursā, bet viesizrādēs Latvijas Nacionālais balets uzstājās pirmo reizi.