Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:337, Did:0, useCase: 3


Izrādes „Tobāgo” komandai Liepājā pievienosies Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova

Redakcija
Redakcija

9.februārī Liepājas Olimpiskajā centrā būs iespēja noskatīties skatītāju iecienīto Ulda Marhileviča un Māras Zālītes traģikomisko dziesmu spēli „Tobāgo”. Šajā izrādē Lullas lomā „Tobāgo” komandai pievienosies Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova, aizvietojot Dailes teātra aktrisi Sarmīti Rubuli.

„Labprāt izpalīdzu Sarmītei un visai „Tobāgo” komandai... Ielēkt lomā nācies ne reizi vien un dažādos teātros. Vienmēr tā ir ļoti liela atbildība – nesabojāt kāda radīto un iekļauties izrādes radošajā mehānismā. Ulda mūzika ir skaista, un Māras Zālītes teksti ir gan asprātīgi, gan smeldzīgi. Ir patīkami piedalīties labā un jau leģendārā materiālā,” saka Karīna.

Kā allaž, šajā režisora Valda Liepiņa (1966-2017) iestudētajā izrādē pie klavierēm būs pats mūzikas autors Uldis Marhilevičs. Atgādināsim, ka 2002.gada „Spēlmaņu naktī” viņš saņēma balvu kā labākais mūzikas autors dramatiskajā teātrī, bet izrādē skanošās dziesmas „Un tūkstoškārt”, „Ai, cik maigi uz sejas krīt sniegs” u.c. tika apkopotas albumā. Ievērības cienīgs ir fakts, ka šī savulaik skatītāju tik iemīļotā izrāde Dailes teātrī tika spēlēta sešas sezonas – no 2001. līdz 2007.gadam, parādot to vairāk nekā 120 reižu.

Lomās: Aija Dzērve, Mārcis Maņjakovs, Olga Dreģe, Jānis Paukštello, Katrīne Pasternaka, Juris Kalniņš, Juris Frinbergs, Indra Briķe, Madara Botmane, Varis Vētra, Andris Bērziņš u.c.

Biļetes uz izrādi var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā Bilesuparadize.lv