Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:154, Did:0, useCase: 3


3 dienas biļetes uz Leļļu teātra izrādēm par īpašu cenu

Redakcija
Redakcija

Tikai trīs dienas, no 30. augusta līdz 1. septembrim, Latvijas Leļļu teātris piedāvā biļešu akciju septembra izrādēm ATGRIEZIES PILSĒTĀ! Šo dienu laikā biļetes gandrīz uz visām septembra izrādēm pieejamas par divām fiksētām cenām – 8.00 eiro Lielajā zālē, 7.00 eiro Mazajā zālē. Akcija nav spēkā uz septembra jauniestudējumiem – izrādi “Koko un Riko” 10., 15. un 30. septembrī, kā arī krievu trupas izrādi “Маленький принц” 22. septembrī.

Akcijas biļetes nopērkamas gan visās Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās, gan internetā – Bilesuparadize.lv un tā ir spēkā līdz 1. septembra pusnaktij. Septembra repertuārā atrodama lielākā daļa pēdējo sezonu jauniestudējumu, kas tapuši gan latviešu, gan krievu trupā.

Latvijas Leļļu teātris piedāvā plašu un mākslinieciski daudzveidīgu repertuāru visu vecumu bērniem – sākot no pašiem mazākajiem skatītājiem, kuri tikko kā pārkāpuši divu gadu slieksni, līdz pat plašam izrāžu klāstam skolas vecuma bērniem. Lielais viesrežisoru skaits pēdējo sezonu laikā nodrošinājis gan ļoti dažādu formu, gan satura izrāžu piedāvājumu, kurā katrs var atrast ko savai gaumei atbilstošu – no klasiskām leļļu formām līdz avangardiskiem meklējumiem.

Vairāk par izrādēm lasiet Latvijas Leļļu teātris