Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:154, Did:0, useCase: 3


Latvijas Leļļu teātrī atgriežas Pepija Garzeķe

Redakcija
Redakcija

Atzīmējot jaunā mācību gada sākumu, Latvijas Leļļu teātrī no 29. augusta atgriežas viena no skatītāju iemīļotākajām skolēnu izrādēm – Valda Pavlovska iestudējums “Pepija Garzeķe”. Izrādē par dzīvās mūzikas pavadījumu rūpējas sikspārņu rokgrupa, piešķirot īpašu skanēju gan Pepijas krāsainajiem piedzīvojumiem draugu lokā, gan skumjajiem vientulības brīžiem.

Valda Pavlovska interpretācijā Pepija nav vienkārši meitene ar dažādām zeķēm, bet gan spuraina, mazliet nekaunīga pusaudze, kurā vienlaikus kūsā pozitīvisms un enerģija. Izrādes veiksmes pamatā ir tās daudzslāņainums, kurā mazākus bērnus piesaista piedzīvojumi ar zagļu ķeršanu, pirmo ierašanos skolā vai komiskais Pepijas zirgs, bet lielākiem skatītājiem nepaliek apslēpta tēma par vientulību un visai skaudrajiem apstākļiem, kas veidojuši meitenes raksturu un attiecības ar pieaugušajiem.

Latviešu trupā pēc ilgāka pārtraukuma izrāde atgriežas ar jaunu titullomas atvaidotāju – aktrisi Elīnu Bojarkinu, kurai šī ir otrā sezona teātrī. Krievu trupā Pepiju atveido aktrise Jūlija Meščerjakova. Tērpus un lelles izrādei radījusi māksliniece Ilze Vītoliņa, scenogrāfiju – Anita Znutiņa-Šēve, mūziku – poļu komponists Pjotrs Kšištofs Klimeks, bet sikspārņu rokgrupā teātra aktierus un muzikālos talantus pārvērtis grupas “Laime pilnīga”solists Ervīns Ramiņš.

Izrāde repertuārā skatāma gan latviešu, gan krievu valodā – 29. un 30. augustā un 26. septembrī. Ievērojot visus drošības pasākumus, šobrīd Latvijas Leļļu teātra Lielo zāli vienā izrādē var apmeklēt 70 skatītāji, tāpēc vēlams biļetes iegādāties laikus. Ja skatītāju rīcībā ir neizmantotas biļetes no nenotikušajām izrādēm iepriekšējā sezonā, tās teātra kasē iespējams apmainīt pret jebkuru izrādi visas sezonas garumā. Vairāk informācijas Latvijas Leļļu teātris