Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:154, Did:0, useCase: 3


Latvijas Leļļu teātra Ēkultūrā – radio raidījums BALKONA BALSIS

Redakcija
Redakcija

11. novembrī jau 4. reizi izskanēs Latvijas Leļļu teātra radio raidījums Balkona Balsis, kas radās pagājušās sezonas izskaņā, kad ārkārtējās situācijas dēļ izrāžu spēlēšana tika apturēta. Līdz ar jauno sezonu raidījums atgriezās ikmēneša formātā, lai kopā ar trīs aktieriem – Daci Vītolu (DJ Laumiņa), Miķeli Žideļūnu (DJ Miķis) un Artūru Putniņu (DJ Arčiņš Klačiņš) – ieskatītos Latvijas Leļļu teātra bagātīgajā mūzikas arhīvā un jautrā atmosfērā apspriestu tēmas un notikumus, kas bijuši un ir aktuāli teātra ikdienā.

Balkona Balsis līdz šim tika straumētas teātra Facebook lapā (https://www.facebook.com/lelluteatris), bet sākot no 11. novembra tās būs iespējams noklausīties un noskatīties arī teātra Youtube kanālā (https://www.youtube.com/user/Lelluteatris), tostarp teātra mājaslapā Latvijas Leļļu teātris, kur meklējami īsceļi arī uz iepriekšējo raidījumu ierakstiem. Radio tiešraide ir bezmaksas.

11. novembra raidījuma tēma būs veltīta patriotismam – gan Latvijas, gan teātra kontekstā, jo novembris ir ne vien valsts, bet arī teātra svētku mēnesis. Eduarda Smiļģa dzimšanas dienā 23. novembrī katru gadu notiek Spēlmaņu nakts balvu pasniegšanas ceremonija, kas ir visu Latvijas teātru svētku diena. Lai arī šogad šī diena tiks pavadīta apstākļos, kad ne pašu izrāžu, ne ceremonijas norise klātienē nav iespējama, Balkona balsīs būs iespēja iepazīt izrādes, kas gadu gaitā guvušas skatītāju un profesionāļu atzinību. Sarunās, mūzikā un intervijās ar vecākiem un jaunākiem Latvijas Leļļu teātra radošās dzīves sekotājiem raidījums atklās daudz nezināma un aizraujoša par šī unikālā teātra veida specifiku, kā arī ļaus iepazīt ar leļļu teātri saistītas personības.