Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:336, Did:0, useCase: 0


Paula Abrahama operete „Balle Savojā” 4.novembrī būs skatāma Ventspils teātra namā „Jūras vārti”

Redakcija
Redakcija

Paula Abrahama operete „Balle Savojā” 4.novembrī būs skatāma  Ventspils teātra namā „Jūras vārti”
FOTO UĢIS BĒRZIŅŠ

4.novembrī Latvijas Operetes fonds ar Paula Abrahama krāšņo opereti „Balle Savojā” viesosies Ventspils teātra namā „Jūras vārti”.

Par Eiropas Geršvinu dēvētā un Ādolfa Hitlera laikā no Vācijas izraidītā komponista Paula Abrahama operete „Balle Savojā” ir jaunā režisora Gundara Silakaktiņa skatījums uz izpausmēs daudzveidīgo un kolorīto operetes žanru, un tā stāsta par jauna laulātā pāra amizantajiem piedzīvojumiem pēc medusmēneša; par to, kā sieviete, kas ir sava vīra ēnā, kļūst par patstāvīgi lemjošu personību.

„Balle Savojā” pirmizrāde Berlīnē, ko skatījās viss valsts krējums, sacēla īstu furoru, un arī šodien šo izrādi bauda skatītāji visā pasaulē. Šajā jauneklīgajā, dejisku ritmu piesātinātajā operetē romantiski valši mijas ar džeza stilistiku un tango, izrādi papildina arī krāšņi tērpi un enerģiska dzīvesprieka dzirksts.

Lomās: Ilona Bagele, Laura Teivāne, Nauris Puntulis, Marlēna Keine, Emīls Kivlenieks, Inese Jasmane-Rūrāne, Jānis Kirmuška, Madars Zariņš, Klāvs Mellis. Izrādē piedalās arī dejotāji, koris un Operetes orķestris diriģenta Normunda Vaiča vadībā.

Izrādi veidojuši režisors Gundars Silakaktiņš, horeogrāfs Alberts Kivlenieks, scenogrāfs Ivars Noviks, kostīmu māksliniece Jurate Jurjāne-Silakaktiņa.

Nākamā „Balle Savojā” izrāde būs skatāma 13.novembrī Rīgā, Kultūras pilī „Ziemeļblāzma”, kad pie diriģents pults debitēs jaunais, talantīgais diriģents Kārlis Kundrāts.

Biļetes uz izrādi var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā Biļešu Paradīze Biļešu cenas no 10 līdz 25 EUR. Papildus informācija: zvanot uz Latvijas Operetes fonda informācijas tālruni 25123145.