Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:336, Did:0, useCase: 0


Vienīgajā izrādē Balle Savojā vadošo lomu dziedās Lielās Mūzikas balvas 2016 nominante Laura Teivāne

Redakcija
Redakcija

Jaunais, talantīgais soprāns Laura Teivāne, kura šogad nominēta Lielajai Mūzikas balvai kategorijā Gada jaunais mākslinieks, 9.aprīlī plkst. 16 vienīgo reizi šopavasar galvenajā – Madlēnas lomā Latvijas Operetes fonda iestudētajā Paula Abrahama operetes Balle Savojā izrādē kultūras pilī Ziemeļblāzma. Biļetes uz izrādi jau iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs.

Par Eiropas Geršvinu dēvētā un Ādolfa Hitlera laikā no Vācijas izraidītā komponista Paula Abrahama muzikāli daudzveidīgajā un kolorītajā operetē Balle Savojā valša, tango fokstrota ritmi savijas ar džeza stilistiku un ir emocionāli uzrunājošs stāsts par jauna laulātā pāra amizantajiem piedzīvojumiem pēc medusmēneša.

„„Kā vīriešiem patīk mūs mānīt,” saka Madlēna, kad kļūst acīmredzams, ka Aristīds viņu krāpj. Šim franču pārim operetē ir tā kā mēdz notikt arī dzīvē, kad laulātā neuzticība rada otram lielas sāpes. Kā to uztvert? Kā reaģēt? Ko darīt? Naids mijas ar dusmām un izmisumu, un „mazā muļķīte” kā vīrs viņu sauc, pieņem lēmumu gūt gandarījumu. Kā?,—par to izrādē!” atklāj Agija Ozoliņa-Kozlovska, Latvijas operetes fonda direktore.

Laura Teivāne stāsta: „Darbs pie šī iestudējuma nebija viegls. Režisora Gundara Silakaktiņa prasīgums lika smadzenēm griezties dienu un nakti. Ar horeogrāfu Albertu Kivlenieku bija viegli saprasties, jo mums ir iznācis sastrādāties jau 2011. gadā, kad dejoju Liepājas teātra iestudētajā mūziklā Vestsaidas stāsts, kur viņš man jau ielika savas skolas pamatu. Alberts Kivlenieks ļoti respektē dziedātāju specifiskās vajadzības, viņš mūs ļoti saudzē.” Laurai iepriekš bijusi sadarbība arī ar diriģentu Normundu Vaici: „Viņš ar savu mieru spēj nomierināt pat mani, Tas man ir svarīgi, jo ja jādzied tik liela loma vai kāds nopietns koncerts vai sarežģītāka partija, nervi iet pa gaisu, manī sākas iekšēja zemestrīce, un es vēlos, kaut tā ēka sagrūtu, lai tikai man nav jākāpj uz skatuves. Bet, tiklīdz uz tās uzeju, viss pāriet, un es ar lielāko prieku daru to, kas man jādara. Laikam jau kaut kas īpašs ir tajos skatuves putekļos...” viņa pasmaida.

Lomās: Laura Teivāne, Nauris Puntulis, Marlēna Keine, Emīls Kivlenieks, Irma Pavāre, Inese Jasmane-Rūrāne, Jānis Kirmuška, Klāvs Mellis, Kārlis Tols. Izrādē piedalās arī operetes dejotāji, koris un orķestris diriģenta Normunda Vaiča vadībā.

Izrādes režisors ir Gundars Silakaktiņš, horeogrāfs – Alberts Kivlenieks, scenogrāfs – Ivars Noviks, kostīmu māksliniece – Jurate Jurjāne-Silakaktiņa, producente – Agija Ozoliņa-Kozlovska.

Biļetes var iegādāties BIĻEŠU PARADĪZES kasēs un internetā Bilesuparadize.lv Biļešu cenas Eur 8—45. Atlaides kolektīviem, daudzbērnu ģimenēm uzrādot "3+ģimenes karti", skolēniem, studentiem, pensionāriem, invalīdiem. Papildus informācija par biļešu rezervāciju pa Latvijas Operetes fonda informācijas tālruni 25123145.

Sekojiet informācijai: Latvijas Operetes fonda mājas lapā LATVIJAS  OPERETES  FONDS - Jaunumi un sociālajos tīklos Facebook.com/LatvijasOperetesFonds; Draugiem.lv/ LatvijasOperetesFonds

Latvijas Operetes fonds, apvienojot profesionālu mākslinieku un sabiedrības centienus, veido Rīgā operetes teātri ar pilnvērtīgu trupu un orķestri.