Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:336, Did:0, useCase: 0


Latvijas Operetes fonds sācis biļešu tirdzniecību rudens sezonas izrādēm

Redakcija
Redakcija

Latvijas Operetes fonds sācis biļešu tirdzniecību rudens sezonas izrādēm
Publicitātes foto

Latvijas Operetes fonds sācis biļešu tirdzniecību uz jaunās sezonas izrādēm oktobrī, novembrī un decembrī. Skatītājus gaida tikšanās ar iemīļotiem solistiem Sonoru Vaici, Antu Jankovsku (Itālija), Ilonu Bageli, Nauri Indzeri, Nauri Puntuli, Marlēnu Keini, Emīlu Kivlenieku un citiem Paula Abrahama operetē Balle Savojā un Franča Lehāra operetē Jautrā atraitne.

„Jaunajā sezonā Paula Abrahama džeziskajā operetē Balle Savojā pirmo reizi Madlēnas lomā debitēs jaunais, talantīgais soprāns Laura Teivāne, kuru skatītāji jau dzirdējuši mūsu koncertprogrammās, kā arī vairākās lomās Latvijas Nacionālajā Operas un Baleta teātrī,” pauž Agija Ozoliņa-Kozlovska, Latvijas Operetes fonda valdes priekšsēdētāja.

Balle Savojā izrādes notiks 16. un 30. oktobrī, 13. novembrī un 3.decembrī Rīgā, kultūras pilī Ziemeļblāzma un 4.novembrī Ventspilī, teātra namā Jūras vārti. Operete ir jaunās paaudzes režisora Gundara Silakaktiņa skatījums uz izpausmēs daudzveidīgo un kolorīto operetes žanru. Balle Savojā ir stāsts par jauna laulātā pāra amizantajiem piedzīvojumiem pēc medusmēneša, par sievietes attīstību no sava vīra ēnas par patstāvīgi lemjošu personību. Šajā jauneklīgi dzīvespriecīgajā operetē romantiski valši mijas ar džeza stilistiku un tango, operetē vērojami arī krāšņi tērpi un izbaudāma dzīvesprieka dzirksts. Diriģents – Normunds Vaicis, horeogrāfs –Alberts Kivlenieks, scenogrāfs – Ivars Noviks, kostīmu māksliniece – Jurate Jurjāne-Silakaktiņa. Lomās: Anta Jankovska (Itālija), Laura Teivāne, Ilona Bagele, Nauris Indzeris, Nauris Puntulis, Marlēna Keine, Valērija Koļago, Emīls Kivlenieks, Guntars Ruņģis, Irma Pavāre, Inese Jasmane-Rūrāne, Jānis Kirmuška, Madars Zariņš un Kārlis Tols.

Franča Lehāra pasaulslavenā operešu karaliene Jautrā atraitne, pārspējot visus pasaules izrāžu apmeklējuma rekordus, skatītājus priecēs 22.oktobrī un 12.novembrī Rīgā, kultūras pilī Ziemeļblāzma. Tā stāsta par mīlestību, kas svarīgāka par visu, liekot skatītājiem aizmirst par ikdienas rūpēm un izbaudīt mūzikas skaistumu un burvību pilnībā. Režisors – Jānis Kaijaks, diriģents – Guntars Bernāts, horeogrāfs – Alberts Kivlenieks, scenogrāfs – Ivars Noviks, kostīmu māksliniece – Jurate Jurjāne-Silakaktiņa.

Lomās: Sonora Vaice, Anta Jankovska (Itālija), Nauris Indzeris, Trīs Latvijas tenori – Nauris Puntulis, Guntars Ruņģis un Miervaldis Jenčs, Jolanta Strikaite, Dainis Skutelis, Inese Jasmane-Rūrāne, Inguna Švāne, Jānis Kirmuška.

Rudens sezonā gaidāmi arī citi notikumi. Sekojiet informācijai Latvijas Operetes fonda mājas lapā www.operetesfonds.lv, Facebook.com/LatvijasOperetesFonds un Draugiem.lv/OperetesFonds.

Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasēs. Atlaides kolektīviem, daudzbērnu ģimenēm uzrādot "3+ģimenes karti", bērniem, studentiem, pensionāriem, invalīdiem. Papildus informācija pa Latvijas Operetes fonda informācijas tālruni 25123145.