Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:336, Did:0, useCase: 0


Foto: Nebēdnīgi muzikālā izrāde bērniem - "Paukojam un šmaukojam"

Redakcija
Redakcija
Jau 20. novembrī plkst. 18. 00 Rīgas Kongresu namā notiks Rīgas pirmizrāde nebēdnīgi muzikālai izrādei bērniem Paukojam un šmaukojam, kas priecēs gan pirmskolas un jaunāko klašu bērnus, gan viņu vecākus, un ikvienu, kam patīk atgriezties bērnības mīļajās un draiskulību pilnajās atmiņās.

Izrāde bērniem „Paukojam un šamukojam” notiks vēl 11. decembrī plkst. 18 Rīgas Kongresu namā un to rīko Latvijas Operetes fonds.

„Ceru, ka mazie rīdzinieki šo izrādi iemīļos tāpat, kā to iemīļoja skatītāji šovasar Operetes festivālā Ikšķilē un tikpat ļoti, cik mani bērni to iemīļojuši. Izrāde ir atgriešanās pie klasiskām vērtībām, pie ģimenes vērtībām, lustīga iztrakošanās, izdziedāšanās prieks un labestība, – arī nerātnībās, dullībās un trakulībās. Tās ir visiem labi pazīstamās izcilā melodiķa Arvīda Žilinska bērnu dziesmiņas un Alberta Kivlenieka dzirkstošā kustību horeogrāfija, atgriešanās pie tīrām, cilvēciskām vērtībām,” stāsta Latvijas Operetes fonda vadītāja Agija Ozoliņa-Kozlovska.

Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasēs.

Foto: Edijs Pālens