Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:342, Did:0, useCase: 0


Maijā Ģertrūdes ielas teātrī pirmizrāde dokumentālai dejas izrādei “NOĶER MANI”

Redakcija
Redakcija

18. maijā Ģertrūdes ielas teātrī pirmizrādi piedzīvos Kristīnes Vismanes veidotā dejas izrāde “Noķer mani”. Tās pamatā ir vairāku mēnešu laikā veikti bērnu uzvedības novērojumi un viņu izpausmju un darbības dokumentācija. Izrādes tapšanas procesā iegūtie video materiāli kļuva par pamatu horeogrāfijas izveidei, kuru izpildīs bērnu vecāki.

Izrāde Latvijas laikmetīgā dejā ir unikāla, jo tās tapšanā ir iesaistījušies dalībnieki, kuru ikdienas gaitas nav saistītas ar deju. Kā dalībniekiem, sadarbojoties ar profesionāliem māksliniekiem, tā skatītājiem būs iespēja pieredzēt cik deja un mūsu ikdienas kustības ir savstarpēji saistītas.

“NOĶER MANI” ir sešu vecāku drosme stāties pretī izaicinājumam iemācīties savu bērnu kustības un darbības. Atkārtojot bērnu radītās situācijas vecāki strādāja pie savas fiziskās izturības un precizitātes, vienlaicīgi uzveicot savas iekšējās bailes un diskomfortu. Vai vecākiem izdosies precīzi atspoguļot savu bērnu radītās kustības?

To, iespējams, zinās tikai viņi un viņu bērni, kuri arī būs aculiecinieki notiekošajam. Skatītāji tiek aicināti pieredzēt pieņemtā izaicinājuma rezultātu.

Idejas autore: Kristīne Vismane
Horeogrāfija: Lukass Gronskis, Taīsija Timofejeva, Emīlija Āne, Oskars Štolde, Katrīna Sīle, Šarlote Bērziņa, Kristīne Vismane
Izpildītāji: Iveta Vaivode, Evita Bērziņa, Nauris Bērziņš, Anna Sīle, Viktorija Timofejeva, Kate Āne
Oriģinālmūzikas autors: Rihards Lībietis
Mūzikas izpildījums: Rihards Lībietis un Matīss Repsis
Scenogrāfe, kostīmu māksliniece un video māksliniece: Ieva Kauliņa
Gaisma: Dāvis Burmeisters
Izrādes producente: Zane Estere Gruntmane
Producents: PIGEON-BRIDGE
Līdzproducents: Ģertrūdes ielas teātris

Sadarbības partneris: bērnu kultūras projekts “Garā Pupa”, ko organizē biedrība “Ascendum“.

Atbalstītāji: Eliza – K / www.porolons.lv , Balteks – Lat, Tritone Studio, Dirty Deal Teatro, Gutenberga druka, Valmiermuižas alus, PXB, Pupu Maiss, labdarības veikals “Otrā Elpa”.

Pirmizrāde: 18. maijā plkst. 19:00
Izrādes: 19., 22. maijā plkst. 19:00, 23. maijā plkst.15:00
Norises vieta: Ģertrūdes ielas teātrī (Ģertrūdes ielā 101 a)