Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:444, Did:0, useCase: 0


Jūlija beigās Saulkrastos norisināsies tradicionālais šlāgermūzikas festivāls

Redakcija
Redakcija

Nākamsestdien, 29. jūlijā, Saulkrastu estrādē norisināsies par labu tradīciju kļuvušais „Saulkrastu šlāgermūzikas festivāls”, informē pasākuma organizatori. Sākums – plkst.19.

........................................................................................................................................................................................
Šogad festivālā piedalīsies populārās grupas „Klaidonis”, „Dakota”, „Apvedceļš”. „Tequila Band”, „Zeļļi” un „Linga”, savukārt pēc koncerta notiks balle, kurā par klausītāju labsajūtu un mūziku gādās DJ Roberts Lejasmeijers. Festivālu vadība uzticēta Latvijas Radio ētera personībai Elvim Jansonam.

„Tā ir lieliska iespēja labi pavadīt laiku, pa dienu izstaigājot vienu no Saulkrastu populārākajiem tūrisma objektiem – Balto kāpu, bet pēc tam – noklausoties teicamu koncertu un izdejojoties ballē.,” aicina festivāla rīkotāji.

Biļetes uz festivālu var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā, kā arī Saulkrastu sporta centrā un kultūras namā „Zvejniekciems”. Biļešu cena iepriekšpārdošanā – 7 EUR, festivāla dienā – 10 EUR.