Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:444, Did:0, useCase: 3


H. Paukša lugas „Ar spaini pa galvu” viesizrāde Elejā

Redakcija
Redakcija

H. Paukša lugas „Ar spaini pa galvu” viesizrāde Elejā
Foto: A. Saldavs

Sestdien, 14.jūlijā plkst. 19:00, Elejas muižas parka estrādē ar dramaturga un režisora Hermaņa Paukša lugas „Ar spaini pa galvu” iestudējumu viesosies Dramaturgu teātris. Luga tapusi pagājušā gada sākumā un tā ir sarakstīta komēdijas žanrā. Slaucēja prāta zuduma brīdī iesit deputātam ar spaini pa galvu, taču šis pārpratums tiek atrisināts visbrīnišķīgākajā veidā. Kādā? To uzzinās tikai tie, kas atnāks noskatīties izrādi. “Starp tautu un deputātiem tomēr ir iespējama saskaņa. Vai arī - vienotība...” tā par šo iestudējumu saka tā autors H. Paukšs.

Spilgtas lomas šajā izrādē atveidos Dramaturgu teātra aktieri Agnese Ērgle, Gunta Kusiņa, Inese Pavēne, Kristīne Berngarde, Vita Kalniņa, Austris Pirktiņš un Māris Gipters. Ieeja uz izrādi – bezmaksas.
Vēl pēc nedēļas, 21. jūlijā, plkst 18:00 Lielplatones muižā varēs noskatīties citu, vienu no jaunākajām H.Paukša komēdijām „Vai mana cūka pie Jums nav bijusi?” (režisori A. Zeibots, G. Kusiņa, H.Paukšs). Arī ieeja uz šo izrādi skatītājiem būs bez maksas.

Dramaturgu teātris ir dibināts 2007. gadā un ir vienīgais teātris Latvijā, kurā tiek iestudēti tikai un vienīgi mūsdienu latviešu autoru darbi. Šobrīd notiek tā pārbūve un pārvietošana darbībai piemērotākās telpās, un visi šī teātra biedri izsaka cerību, ka vienīgajam teātrim, kas nopietni rūpējas par latviešu dramaturģijas nākotni, atradīsies pietiekami daudz atbalstītāju, lai tas varētu veiksmīgi īstenot šo projektu.

Dramaturgu teātris atrodas Rīgā, Kr. Barona ielā 130/12. Vairāk informācijas skatīt šeit: www.dramaturguteatris.lv.