Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:382, Did:0, useCase: 3


Daugavpils teātris noslēgs sezonu ar režisores Paulas Pļavnieces jauniestudējumu „Tas, ko mēs nedzirdam”

Redakcija
Redakcija

2018./2019. gada sezonu Daugavpils teātris noslēgs ar pirmizrādi „Tas, ko mēs nedzirdam”, kas ir Justīnes Kļavas lugas iestudējums Paulas Pļavnieces režijā. Pirmizrāde notiks 9. jūnijā pl. 20.00. Režisore Paula Pļavniece kopā ar dramaturģi Justīni Kļavu atzīmē, ka iestudējuma „Tas, ko mēs nedzirdam” ietvaros vēlējās padziļinātāk palūkoties uz to, kāpēc jauni cilvēki, neatkarīgi no materiālā nodrošinājuma un šķietamās dzīves kvalitātes, aizvien biežāk sirgst ar izdegšanu, mentālās veselības traucējumiem un jūtas neapmierināti ar sevi un savu eksistenci sabiedrībā.

Iestudējums aizvedīs skatītājus jauna cilvēka Ņikitas pasaulē, kurā viss pēkšņi sagriezies kājām gaisā. Ņikitas dzīvei bija uzlikts tā dēvētais pareizais vektors: cienījams literatūras skolotāja darbs pilsētā, mašīna un kopdzīve ar mīļoto meiteni, ar kuru drīzumā ieplānotas kāzas. Kad skaistā nākotnes vīzija sabrūk Ņikitas acu priekšā, viņš atgriežas dzimtajās mājās: pie mātes, kura viena rūpējas par savu plānprātīgo tēvu, un skolas laika draugiem, lai rastu atbildi uz jautājumu, kā dzīvot tālāk.

Režisore Paula Pļavniece stāsta: „Mūsu izrādes galvenais varonis ir bieži dzīvē sastopams trīsdesmitgadnieks, kuru šajā vecumā skar dziļas pārdomas par noteiktiem dzīves jautājumiem. Tas ir tas brīdis, kad esi atbilžu meklējumos un izvērtē to, kas ir bijis un kas gaidāms nākotnē, un sāc meklēt atbildi uz jautājumu, kas esi tu pats. Kāds ir tavs kodols.”
Lugu uz krievu valodu tulkojis Oļegs Šapošņikovs, iestudējuma scenogrāfe un kostīmu māksliniece ir Dace Sloka.

Lomās: Miroslavs Blakunovs, Žanna Lubgāne, Jurijs Losevs, Kristīne Veinšteina, Milena Savkina, Vadims Bogdanovs, Mihails Abramovs.

Pirmizrāde – 9.jūnijā plkst. 20.00. Tuvākā izrāde – 10. jūnijā pl. 18.30.
Izrāde paredzēta skatītājiem, kuri ir sasnieguši 14 gadu vecumu.

Biļetes - Daugavpils teātra kasē (654 26520), Biļešu paradīze kasēs un internetā Bilesuparadize.lv

Iestudējums top ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.