Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:382, Did:0, useCase: 3


Izmaiņas Daugavpils teātra janvāra repertuārā – pārceltas izrādes „Parunāsim?” un „Baismīgās mājsaimnieces”

Redakcija
Redakcija

Ņemot vērā skatītāju neizsīkstošo pieprasījumu pēc Daugavpils teātra deju izrādes „Parunāsim?”, janvārī šī izrāde pārceļas no Eksperimentālās skatuves uz Lielo zāli. Līdz ar to ir radušās izmaiņas janvāra repertuārā.

Izrāde „Parunāsim?” tiek pārcelta no 6. janvāra uz 7. janvāri (Lielā zāle). Savukārt izrāde „Baismīgās mājsaimnieces” no 7. janvāra tiek pārcelta uz 20. janvāri.

Jaunais izrāžu norises laiks:
• 07.01. plkst. 17.00 „Parunāsim?” (Lielā zāle);
• 20.01. plkst. 18.30 „Baismīgās mājsaimnieces”.

Skatītājiem, kuri jau ir iegādājušies biļetes uz izrādi „Parunāsim?” 6. janvārī, tiek piedāvāta iespēja apmeklēt šo izrādi 7. janvārī, vienkārši apmainot jau nopirktās biļetes Daugavpils teātra kasē. Savukārt tie, kuri jau ir iegādājušies biļetes uz izrādi „Baismīgās mājsaimnieces”, var nākt uz šo izrādi 20. janvārī ar jau nopirktām biļetēm.

Tāpat skatītāji var apmainīt pārcelto izrāžu biļetes uz jebkuru citu janvāra izrādes biļeti (neatkarīgi no tās cenas).
Ja skatītājiem nebūs vēlmes apmainīt iegādātās biļetes, naudu var saņemt, nododot biļetes Daugavpils teātra vai jebkurā citā "Biļešu paradīzes" kasē. Tiem skatītājiem, kuri biļetes iegādājās internetā, nauda tiks automātiski atmaksāta kontā.

Teātris atvainojas par sagādātām neērtībām!