Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:382, Did:0, useCase: 3


Daugavpils teātra diena Valmierā

Redakcija
Redakcija

27. janvārī Daugavpils teātris dosies viesizrādēs uz Valmieru ar divām izrādēm „Kazanova. Henrieta. Venēcija.” un „Svešie svētki”.

Dejas izrāde „Kazanova. Henrieta. Venēcija.” (horeogrāfe un idejas autore Irina Saveļjeva) ir muzikāls iestudējums, kas atklāj skatītājiem pavisam citu stāstu par leģendāro mīlnieku Kazanovu. Gadsimtiem nīstais un apbrīnotais varonis izrādē atklās savu romantisko dvēseli, kura katru reizi spēja mīlēt patiesi un kaislīgi. „Kazanova. Henrieta. Venēcija.” ir izrāde ar iespaidīgām dekorācijām, vizuāliem efektiem un oriģinālmaskām no Venēcijas, Kazanovas dzimtās pilsētas. Šeit zūd robeža starp dramatiskajiem aktieriem un teātra dejotāju trupu un, noskanot jau pirmajām mūzikas notīm, skatuve tiek ieskauta noslēpumainās Venēcijas atmosfērā. Izrāde notiks 27. janvārī plkst. 18.30 Valmieras teātra Lielajā zālē.

Tajā pašā laikā, plkst. 18.30, Valmieras teātra LMT Mansarda zālē skatītājiem būs iespēja noskatīties vēl vienu Daugavpils teātra izrādi - „Svešie svētki”, kas ir latviešu dramaturģes Agneses Rutkēvičas stāstu iestudējums Paulas Pļavnieces režijā. Izrādē tiek atspoguļoti trīs traģikomiski stāsti par vientulības izjūtu, kura mūs pavada visu mūžu esot gan vienatnē, gan pūlī. Bet tie atgādina arī par spēju būt laimīgiem un labsirdīgi pasmieties pašiem par sevi, jo arī vientulība var būt svētki. Jāatzīmē, ka par izrādes „Svešie svētki” dramaturģiju Agnese Rutkēviča tika nominēta „Spēlmaņu nakts” balvai kategorijā „Gada sasniegums oriģināldramaturģijā”.

Biļetes - Valmieras teātrī, „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā Biļešu Paradīze