Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:382, Did:0, useCase: 3


Starptautiskais teātra festivāls „Telpa - Daugavpils”

Redakcija
Redakcija

Starptautiskais teātra festivāls „Telpa - Daugavpils”
Publicitātes foto

10. un 11. jūnijā Daugavpilī norisināsies Starptautiskais teātra festivāls „Telpa – Daugavpils”, kas kopš 2013. gada ir nozīmīga Daugavpils teātra tradīcija. Festivāls „Telpa - Daugavpils” kalpo par unikālu iespēju jauniem teātra māksliniekiem izpausties brīvā un radošā atmosfērā, iepūšot eksperimentāla teātra elpu pilsētas telpā.

Jāatzīmē, ka pateicoties šim festivālam Daugavpils teātrim ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar režisorēm Lucinu Sosnovsku un Paulu Pļavnieci. Pēc dalības festivālā abas mākslinieces teātrī iestudējušas tādas izrādes kā „Pie mums viss kārtībā”, „Hamlets”, „Svešie svētki”, „Šinelis un Šinelis”. Šogad festivāla ietvaros 10 jaunie mākslinieki no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas, Norvēģijas un Spānijas veidos 5 performances, kurās piedalīsies Daugavpils teātra aktieri un DDMV „Saules skola” programmas „Teātra māksla” audzēkņi.

10. jūnijā Daugavpils cietoksnī varēs apskatīt četras performances. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem performances notiks dažādās Daugavpils cietokšņa lokācijas vietās. Aicinām no plkst. 18.30 skatītājus pulcēties pie Marka Rotko Mākslas centra ieejas, pasākuma sākums plkst. 19.00. Pasākums ilgs 2 stundas. Ieeja – 0,99 EUR.

Piektā performance notiks 11. jūnijā plkst. 11.00 Daugavpils Vienības laukumā. Performanci veidos māksliniece no Spānijas, un tā notiks kravas mašīnā. Savukārt festivāla noslēgumā varēs apskatīti izrādi „Mana pils - Daugavpils” DDMV „Saules skola” programmas „Teātra māksla” audzēkņu izpildījumā. Izrāde notiks Daugavpils teātrī plkst.13.00. Ieeja – 0,99 EUR.

Biļetes varēs iegādāties Daugavpils teātra kasē (654 26520) un internetā www.bilesuparadize.lv. Biļešu rezervācija nebūs pieejama. Plašāka informācija par festivālu sekos, jautājumu gadījumā informācija pa tālruni +371 28445647.

Festivālu organizē Daugavpils teātris, festivāla mākslinieciskais vadītājs - režisors Georgijs Surkovs.