Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:152, Did:0, useCase: 0

Nākamā lapa

Klāt amatierteātru izrāžu parāde “Rīga spēlē teātri 2021” 20.09.2021 13:36

Rudenī jau tradicionāli iedzīvotāji gaidīti amatierteātru izrāžu parādē “Rīga spēlē teātri”, kas šogad risināsies no 23. līdz 26. septembrim VEF Kultūras pilī. Apmeklētājiem būs iespēja redzēt gan klasikas iestudējumus, gan jaundarbu uzvedumus un pantomīmas izrādi. Ieeja izrādēs ir bez maksas.

Top Reiņa Botera iestudējums - vēsturisks notikums trīs daļās NĒMIZ PǞL! 20.09.2021 13:34

6. oktobrī, pulksten 19:00, teātra trupas KVADRIFRONS pagaidu mītnē Zeļļu ielā 25 pirmizrādi piedzīvos režisora Reiņa Botera iestudējums - vēsturisks notikums trīs daļās NĒMIZ PǞL!.

Baiba Sipeniece-Gavare: «Esmu gatava vasaras stāvizrādēm!» 14.07.2021 14:12

Pirms savas stāvizrādes «Vienreiz jau var!» vasaras tūres, kas sāksies jau šo sestdien, 17.jūlijā, Rojas estrādē, TV un radio ētera personība Baiba Sipeniece-Gavare šīs nedēļas sākumā kopā ar mediju pārstāvjiem devās nelielā izbraukumā ar kuģīti pa Rīgas kanālu un Daugavu, lai pastāstītu, kā gatavojas šim notikumam.

Groza Radioteātrī iestudējusi „Have a nice day! Gandrīz mīlas stāsts” 01.07.2021 09:52

3. un 4. jūlijā Latvijas Radio 1 klausītājiem piedāvā Radioteātra pirmatskaņojumu – godalgota latviešu rakstnieka Jura Zvirgzdiņa stāstu krājuma „Have a nice day! Gandrīz mīlas stāsts” iestudējumu, ko režisējusi Laura Groza. Tas skanēs divus vakarus plkst. 17.05 un būs pieejams arī mājaslapā latvijasradio.lv. Uzvedums ir režisores L. Grozas un aktieru Daiņa Grūbes un Kaspara Dumbura debija Radioteātrī. Radioteātris un „Skola2030” šo iestudējumu iesaka izmantot mācību saturam skolā.

Pavadi sieviešu dienas vakaru kopā ar dzejas dižgariem iestudējumā “Vēstule draugam” 03.03.2021 10:09

Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs “Mazā Ģilde” starptautiskajā sieviešu dienā piedāvā iespēju baudīt iestudējumu “Vēstule draugam” tiešraidē 8. martā plkst. 19.00 no Mazās ģildes Lielās zāles. Dzejas dižgarus – Ojāru Vācieti un Imantu Ziedoni attēlos latviešu iemīļotie aktieri Vilis Daudziņš un Kaspars Znotiņš, izspēlējot abu dzejnieku rakstītās dzejas rindas, ierakstus, vēstuļu un apsveikumu kartīšu saraksti Jēkaba Nīmaņa muzikālās partitūras pavadībā. Biļetes un interneta tiešraide - Īsta biļešu paradīze - biļetes uz vairāk nekā...

Starptautiskā radošā kolektīva veidotā izrāde “Pīķa dāma” tiks izrādīta Dailes teātra Mazajā zālē 27.09.2020 01:45

28. un 29.septembrī Dailes teātra Mazajā zālē (Brīvības ielā 75) tiks izrādīta starptautiskā radošā projekta Teatro Fabrica veidotā izrāde “Pīķa dāma”, kas tapusi pēc Aleksandra Puškina stāsta motīviem. Vairākas iestudējuma pirmizrādes šovasar notika Jūrmalā, projekta vasaras rezidencē. Visas izrādes bija izpārdotas, tādēļ organizatori un režisore pieņēma lēmumu iestudējumu parādīt uz vienas no lielākā Latvijas teātra skatuvēm, saglabājot kamerstilu un maksimālu skatītāju iesaisti notikumos. Sākums plkst. 19.00, bez starpbrīža.

Pārdošanā biļetes uz Ogres teātra izrādi “Rītdiena ir tālu” 23. augustā 06.08.2020 15:44

Sagaidot Ogres pilsētas svētkus, Ogres teātris 23. augustā plkst. 19:00 ogrēniešiem un pilsētas viesiem piedāvā iespēju noskatīties skatītāju iemīļoto lirisko franču komēdiju “Rītdiena ir tālu” Jāņa Kaijaka režijā

Izrāde “VECMĀMIŅU VALSTS” uzsāk viesizrāžu ciklu Latvijas pilsētās 18.09.2019 10:37

Teātra trupas KVADRIFRONS izrāde “Vecmāmiņu valsts”, kas pirmizrādi piedzīvoja šovasar, sarunu festivāla LAMPA ietvaros, uzsāk savu rudens ceļojumu pa Latvijas pilsētām. Pirmā izrāde notiks 2. oktobrī Koncertzālē Valmiera, savukārt 19. oktobrī “Vecmāmiņu valsts” būs skatāma Kuldīgā, festivāla “Teātris ir visur” ietvaros. Līdz šī gada beigām izrāde viesosies arī Liepājā, Rēzeknē un Daugavpilī. Pateicoties British Council pārstāvniecības Latvijā atbalstam, izrāde būs skatāma bez maksas. Ieeja ar iepriekšēju pieteikšanos, vietu skaits ierobežots.

Sidnejas Latviešu teātra uzveduma KABARĒ DE RĪGA noslēguma izrāde VEF Kultūras pilī 18. augustā 26.07.2019 12:10

Sidnejas Latviešu teātris 2019. gada jūlijā un augustā vairākās Latvijas pilsētās sniedz teatrāli muzikālā uzveduma KABARĒ DE RĪGA izrādes, kas stāsta par Latvijas simtgades pirmo 20 gadu izklaidēm Rīgā. Turnejas noslēguma izrāde iekļauta Rīgas pilsētas svētku programmā un notiks VEF Kultūras pils Kamerzālē 18. augustā plkst. 17.00. Bezmaksas ielūgumi uz izrādi būs pieejami VEF Kultūras pils kasēs no 30. jūlija.

Viesizrādes lībiešu krastā un vasaras festivālos 23.07.2019 17:15

Vairāki Latvijas Jaunā teātra institūta producētie projekti šovasar turpina ceļu pie skatītājiem un būs skatāmi dažādos vasaras festivālos visā Latvijā. 2. augustā Mazirbes tautas namā Lībiešu kultūras dienas noslēgumā tiks izrādīts latviešu un igauņu mākslinieku kopdarbs „Pirmie, kas aiziet”. Šī izrāde, kas tapa kā daļa no abu valstu simtgades svinībām 2018. gadā, vēsta par lībiešu tautas likteni. Apvienojot vēsturiskus faktus, individuālus stāstus un personiskas atklāsmes, pretnostatot atšķirīgās Latvijas un Igaunijas valstu nostājas lībiešu jautājumā, autori ved skatītājus aizraujošā ceļojumā un uzdod neparastu jautājumu – vai izzušana vienmēr ir traģēdija? Izrādes autori ir komponists Toms Auniņš, scenogrāfes Austra Hauks un Epa Kubu, horeogrāfes Joanna Kalma un Karolīna Poska, vizuālā un video māksliniece Kristīna Normana, dramaturgs, režisors un aktieris Kārlis Krūmiņš un režisors Valters Sīlis. Pēc izrādēm Rīgā un Tallinā šī būs darba „Pirmie, kas aiziet” pirmizrāde lībiešu krastā.

Vairākās Latvijas pilsētās viesosies Sidnejas latviešu teātris 14.07.2019 11:30

No 2019. gada 19. jūlijam līdz 18. augustam ar teatrāli muzikālu uzvedumu “Kabarē de Rīga” vairākās Latvijas pilsētās viesosies Sidnejas latviešu teātris. Tūres mērķis ir stiprināt saikni un veicināt sadarbību starp latviešiem Austrālijā un Latvijā. Jāņa Čečiņa veidotā iestudējuma “Kabarē de Rīga” pamatā ir viesnīcas “Hotel de Rome” restorāna viesmīļa Aleksandra Bāra atmiņu grāmata “Mani skaistākie gadi Latvijā”. Tajā aprakstīti patiesi notikumi par dzīvi Rīgā pērnā gadsimta 20. – 40. gados.

Izrādes „Tobāgo” komandai Liepājā pievienosies Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova 31.01.2019 14:16

9.februārī Liepājas Olimpiskajā centrā būs iespēja noskatīties skatītāju iecienīto Ulda Marhileviča un Māras Zālītes traģikomisko dziesmu spēli „Tobāgo”. Šajā izrādē Lullas lomā „Tobāgo” komandai pievienosies Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova, aizvietojot Dailes teātra aktrisi Sarmīti Rubuli.

Teātra trupas KVADRIFRONS izrāde – detektīvs bērniem “Perturbons” 18.01.2019 10:19

Šī gada 26. janvārī pirmizrādi piedzīvos teātra trupas KVADRIFRONS izrāde – detektīvs bērniem “Perturbons”, kuras režisore ir Paula Pļavniece. Izrādes tekstu radījuši trupas KVADRIFRONS pārstāvji Klāvs Mellis un Ance Strazda, bet dziesmu tekstus sarakstījusi dzejniece Inese Zandere. Izrādes gaitā drosmīgā un fenomenāli radošā draugu kompānija KVADRIFRONS kopā ar bērniem centīsies atrast savu pazudušo biedru un novērst Perturbona radītās nejaucības.

Juris Bartkevičs izrādē par Voldemāru Irbi 08.01.2019 10:03

Izrāde par vienu no Latvijas pasteļglezniecības tradīciju aizsācējiem un savdabīgākajiem latviešu māksliniekiem, tautā sauktu Baskāji Irbīti, ir turpinājums Mūzikas un mākslas atbalsta fonda iestrādnēm un jau īstenotajām izrādēm šajā ciklā - veidot stāstus teātra valodā par spilgtām personībām Latvijas kultūrā un mākslā.

Izsludina konkursu atbalsta finansējuma piešķiršanai Rīgas amatiermākslas kolektīvu vadītājiem un speciālistiem 03.01.2019 11:36

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina budžeta programmas “Atlīdzība amtiermākslas kolektīvu vadītājiem un speciālistiem” atbalsta finansējuma piešķiršanas konkursu, lai no 2019. gada 1. janvāra līdz 2023. gada 31. decembrim finansiāli atbalstīt kolektīvus, kuru dibinātājs ir reģistrēts un darbojas Rīgas pilsētas pašvaldības teritorijā, un kuri piedalās Dziesmu un deju svētku procesa nodrošināšanā, atbilstoši Dziesmu un deju svētku likumam.

Latvijā pirmo reizi notiks leģendārā Maskavas teātra viesizrādes 14.12.2018 15:16

1., 2. un 3.februārī pirmo reizi Latvijā notiks ļoti neparasta Maskavas teātra – “Teātra Dienvidrietumos” – viesizrādes. Rīgā un Daugavpilī teātris rādīs uzreiz trīs aktuālas izrādes: pirmā ir autentisks traģifarss par sieviešu smago likteni – “Vecene Šanele” (16+), otrā – jauna interpretācija par visnoslēpumaināko Bulgakova romānu “Meistars un Margarita”, trešā “pirātu” muzikālā izrāde visai ģimenei “Dārgumu meklējumos vai Neticamais stāsts par kādu kuģa katastrofu”.

Režisores Ances Kukules izrāde “Klitamnestra” Rīgas cirkā 06.12.2018 09:09

2019. gada 7. un 28. janvārī izrāde “Klitaimnestra” būs skatāma Rīgas cirka manēžā. Valdnieces Klitaimnestras dzimta nespēj izbēgt no mūžīgi lejupejošas spirāles, kurā kopā vijas atriebība, gods, mīlestība un varaskāre. Sengrieķu dievi ir tikpat asinskāri kā šodienas Naudas, Varas, Slavas un Baiļu dievi. No Senās Grieķijas laikiem daudz kas nav mainījies un antīkajos tekstos atklājas modernu attiecību dinamika, ko izrādes komanda risina, interpretējot un eksperimentējot ar režisora Ježija Grotovska veidotajiem aktiermeistarības treniņiem.

Pie skatītājiem dodas emocionāls koncertstāsts Latvijai “Pūt, vējiņi” 12.11.2018 12:26

Svinot mūsu valsts simtgades svētkus, jau pēc nedēļas - otrdien, 13. novembrī Ogres kultūras centrā pirmo reizi būs skatāms emocionālais koncertstāsts “Pūt, vējiņi”. Jaunā programma izskanēs četrpadsmit Latvijas pilsētās, izsludināti arī papildkoncerti Rīgā, Liepājā un Jelgavā. Daudzas no programmas dziesmām uzsākušas rotāciju radiostacijās un nule kā izdotas arī dziesmu albumā “Pūt, vējiņi”, ko varēs iegādāties tikai koncertu norises vietās.

Čerkovska teātrī šonedēļ trīs izrādes 26.09.2018 08:44

Čerkovska teātrī šonedēļ trīs izrādes: komēdija "Tinder Surprise - divi", "Floras un Herba piedzīvojumi" un "Normunds Astra: Septiņas dienas Jeruzalemē!". Biļetes nopērkamas Bezrindas.lv

Kaņepes Kultūras centrā sezonu atsāk „Sieviešu stendaps” 24.09.2018 13:27

Šodien, 24. septembrī, Kaņepes Kultūras centrā piekto sezonu ar stāvkomēdiju Sieviešu sprediķi pieteiks organizācija Sieviešu stendaps, kurā piedalīsies komiķes Katrīna Rudzīte, Ieva Viese-Vigula, Laura Ceļmale, Mairita Lūse, Džemma Sudraba un Marta Elīna Martinsone. Stāvkomēdiju vakari Kaņepes Kultūras centrā notiks reizi mēnesī no septembra līdz jūnijam.

StandUp komēdija “Tinder Surprise” 19.09.2018 14:38

21. septembrī “Čerkovska teātrī”, Rīgā, Ģertrūdes ielā 103, izklaides tīkotāji tiek aicināti uz Stand Up komēdiju “Tinder Surprise”. Par randiņu un attiecību tēmu runās un jokos gan komiķis Rihards Čerkovskis, gan talantīgais, “balsīs runājošais” viesis – Ernests Cimanskis.

Notiks Zeibota jaunākās lugas "Tuvojoties apvārsnim" lasījums 12.08.2018 08:33

Trešdien, 15. augustā, plkst. 19.00 Raiņa un Aspazijas mājā Baznīcas ielā 30 notiks Andra Zeibota jaunākās lugas "Tuvojoties apvārsnim" lasījums.

Rihards Čerkovskis: Mūsu teātris uzsāk 1. sezonu 08.08.2018 18:30

Rihards Čerkovskis: Čerkovska Teātris"- skan lieliski. Tas man liek justies tā, itkā es būtu noslēdzis līgumu ar augstākiem spēkiem, tie mani ir pieņēmuši darbā par cilvēku izklaidētāju. Mans uzdevums ir smīdināt cilvēkus, liekot tiem aizmirst par egocentrismu, kas izdomās 159 iemeslus, kāpēc cilvēks nevar būt laimīgs.

Dod startu Jaunā Rīgas teātra būvniecībai un aicina virtuālā ekskursijā pa topošo ēku 19.06.2018 17:18

Šodien, 18.jūnijā, VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) simboliski deva startu Jaunā Rīgas teātra (JRT) būvniecībai, kā arī kopā ar finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu, kultūras ministri Daci Melbārdi un arhitekti Zaigu Gaili atklāja virtuālo ekskursiju pa topošo ēku, informēja VNĪ Korporatīvās komunikācijas daļas vadītāja Inta Plūmiņa.

Keitas Makintošas viesizrāžu programma Cēsīs aicina piedzīvot mākslas darbu ar taustes palīdzību 12.06.2018 11:40

Jūnija pēdējā nedēļā Cēsīs viesosies jaunzēlandiešu māksliniece Keita Makintoša. Sarunu festivāla „Lampa” programmā iekļauti divi Makintošas darbi, kas aicina uz neparastu sarunu ar mums apkārt esošo materiālo pasauli, vārdu un valodas vietā lietojot tausti un citas maņas. Latvijas Jaunā teātra institūta rīkotā viesizrāžu programma piedāvā instalāciju „Darbagalds”, ko no 27. līdz 30. jūnijam bez maksas varēs apskatīt Cēsu Pilsmuižas klētī un izrādi „Daudzu rokās” 29. un 30. jūnijā Vidzemes koncertzālē „Cēsis”.

Līgo Liepājā ar klasisko tautas komēdiju “Skroderdienas Silmačos” 12.06.2018 11:11

Gada īsākajā naktī pilsētā sajust Līgo nakts burvību aicināts ikviens liepājnieks un pilsētas viesis. 23. jūnijā no pulksten 20.00 koncertestrādē "Pūt, vējiņi!" šogad līgotājus priecēs Ogres Tautas teātra iestudētā latviešu Līgo svētku klasika - Rūdolfa Blaumaņa "Skroderdienas Silmačos" Jāņa Kaijaka režijā. Koncertdārzā tradicionāli kursies jāņuguns, savukārt Jāņu rītu varēs sagaidīt ballē kopā ar grupu "Tālbraucēji".

Jaunais Rīgas teātris vasarā dosies viesizrādēs uz Izraēlu un Itāliju 22.05.2018 20:22

Maija beigās un jūnijā Alvja Hermaņa iestudējums „Garā dzīve” tiks izrādīts Izraēlas pilsētā Telavivā notiekošā festivālā Jaffa fest 2018. Savukārt jūnijā un jūlijā ar iestudējumu „Brodskis/Barišņikovs” teātris viesosies Itālijā.

Šosestdien Rīgā Comedy Club rezidenti - trio “Smirnovs, Ivanovs, Soboļevs” 03.05.2018 12:41

5.maijā plkst. 19:00 Rīgas Kongresu namā (Kr. Valdemāra 5) notiks Comedy Club Maskavas un Sanktpēterburgas rezidentu - trio "Smirnovs, Ivanovs, Soboļevs” solokoncerts. Rīdziniekus sagaida pusotru stundu gara programma, kurā iekļauti populārākie numuri, unikāls video kontents, kā arī jaunas, ēterā vēl neredzētas miniatūras. Trio repertuārā ir provokatīvi joki, neordināras reprīzes, modern, fusion un grotesku stilā veidotas parodijas.

Konstantīns Raikins decembrī viesosies Rīgā ar izrādi „Karalis Līrs” 27.04.2018 12:39

10. un 11.decembrī Dailes teātrī būs iespēja noskatīties Viljama Šekspīra lugas „Karalis Līrs” iestudējumu, kurā galveno lomu atveido izcilais krievu aktieris Konstantīns Raikins, kurš par šīs lomas atveidojumu saņēma „Zelta masku” kā gada labākais aktieris.

Notiks Latvijas amatierteātru iestudējumu skates „Gada izrāde 2017” fināls 11.04.2018 22:09

20., 21. un 22. aprīlī Latvijas Kultūras akadēmijas teātra studiju ēkā “Zirgu pasts”, Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkā “Vidzeme” un Jūrmalas teātrī notiks Latvijas amatierteātru iestudējumu skates „Gada izrāde 2017” fināls.

Latvijas Mūzikas akadēmija piedāvā Čimarozas komisko operu SLEPENĀS LAULĪBAS 09.04.2018 13:14

Trešdien, 11. aprīlī plkst. 18.00 Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē operstudija Figaro aicina skatītājus uz Domeniko Čimarozas komiskās operas “Slepenās laulības” izrādi kolorītā gruzīnu diriģenta Georgija Čičinadzes /Gruzija/ vadībā.

Liepājas Jauniešu teātra studija aicina uz pirmizrādi “Gumijas Tarzāns” 28.03.2018 10:39

Šo ceturtdien, 29. martā, pulksten 18.00 Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Jauniešu teātra studija aicina uz pirmizrādi Ole Lunda Kirkegora stāsta iestudējumam “Gumijas Tarzāns” Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē. Ieejas maksa: 2.00 EUR.

JRT top Alvja Hermaņa jauniestudējums "Dieviņš pillā" ar Gunu Zariņu galvenajā un vienīgajā lomā 22.02.2018 22:00

10. martā JRT Mazajā zālē notiks jauniestudējuma DIEVIŅŠ PILLĀ pirmizrāde.
Režisors: Alvis Hermanis
Dzejas autors - Aivars Neibarts
Režisors un scenogrāfs - Alvis Hermanis
Aktrise un kostīmu māksliniece- Guna Zariņa
Komponists - Ingus Baušķenieks

Kultūras pils „Ziemeļblāzma” Lielajā zālē Andra Buļa monoizrāde „Facebook. Post Scriptum” 26.01.2018 09:22

Šī gada 30. janvārī plkst. 19.00 kultūras pils "Ziemeļblāzma" Lielajā zālē notiks Gaļinas Poļiščukas režisētā Andra Buļa monoizrāde “Facebook. Post Scriptum”. Izrādes autori iedvesmojušies no populārākā sociālā tīkla pasaulē – Facebook. Radošā komanda meklē atbildes uz jautājumu – kas mūsdienu cilvēku tik ļoti saista šajā virtuālajā vidē? Kas ir tas, ko reālā dzīve mums nespēj dot, un ko meklējam sociālajos tīklos? Kur ir robeža starp īsto cilvēku un viņa kopiju – avataru, un kur patiesībā meklējams šis īstais cilvēks?

Jaunajā Rīgas teātrī gaidāma Vladislava Nastavševa iestudējuma CERĪBU EZERS AIZSALIS pirmizrāde 17.01.2018 12:54

2018. gada 26. janvārī Jaunajā Rīgas teātrī (JRT) gaidāma pirmizrāde – režisora Vladislava Nastavševa “Cerību ezers aizsalis”. Iestudējuma vizuālo un muzikālo noformējumu veido režisors pats, lomās – Kaspars Znotiņš, Vilis Daudziņš, Marija Linarte un Āris Matesovičs.

Komiskās operas "Slepenās laulības" pirmizrādes jau nākamnedēļ 14.01.2018 10:04

Latvijas Mūzikas akadēmijas operstudija Figaro aicina skatītājus uz Domeniko Čimarozas komiskās operas “Slepenās laulības” pirmizrādēm. Komiskā opera divos cēlienos tiks rādīta divus vakarus - ceturtdien, 18. janvārī plkst. 19.00 un piektdien, 19. janvārī plkst. 19.00 Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē.

Andra Buļa monoizrāde „Facebook. Post Scriptum” Kultūras pils „Ziemeļblāzma” Lielajā zālē 12.01.2018 00:17

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" Lielajā zālē šī gada 30. janvārī plkst. 19.00 notiks Gaļinas Poļiščukas režisētā Andra Buļa mono izrāde “Facebook. Post Scriptum”. Izrāde tapusi, iedvesmojoties no populārākā sociālā tīkla pasaulē – Facebook. Radošā komanda cenšas atbildēt uz jautājumu – kas mūsdienu cilvēku tik ļoti saista šajā virtuālajā vidē? Kas ir tas, ko mēs atrodam sociālajos tīklos, bet ko reālā dzīve vairs nespēj dot? Kur ir robeža starp patieso cilvēku un viņa kopiju – avataru, un kur patiesībā meklējams šis patiesais cilvēks?

Jaunajā Rīgas teātrī gaidāma Franca Kafkas romāna PROCESS skatuviskās adaptācijas pirmizrāde 05.01.2018 13:22

2018. gada 18. janvārī Jaunajā Rīgas teātrī (JRT) gaidāma pirmizrāde – Franca Kafkas “Process” Mārča Lāča skatuviskajā adaptācijā un režijā. Iestudējuma scenogrāfi – Mārcis Lācis un Artūrs Arnis, kostīmus veido MAREUNROL'S, gaismu mākslinieks – Lauris Johansons, muzikālā noformējuma autors – Toms Auniņš. Jozefa K lomā – Toms Veličko, kuram šī ir pirmā sezona JRT; lomās – Andris Keišs, Ivars Krasts, Reinis Boters, Ģirts Krūmiņš, Klāvs Mellis, Jevgēnijs Isajevs, Sandra Kļaviņa, Jana Čivžele, Inga Tropa un Anna Nele Āboliņa.

Latvijas-Slovēnijas kopdarbs „Show Your Face!” pēdējo reizi tiks izrādīts Ļubļanā 05.12.2017 00:17

Leļļu un fiziskā teātra tehnikā veidotā izrāde „Show Your Face!”, kurā apvienojušies latviešu un slovēņu aktieri un mūziķi, pēc desmit gadu ilgas skatuves dzīves un viesizrādēm Eiropā un ASV, vēlreiz tiks izrādīta Slovēnijas galvaspilsētas Ļubļanas skatuvē “Stara Elektrarna” 10. un 11. decembrī.

Dokumentālā teātra izrāde „Klupšanas akmeņi” Rīgā 04.12.2017 23:19

Latvijas Jaunā teātra institūts sadarbībā ar Gētes Institūtu Rīgā aicina uz atzītā vācu dokumentālā teātra
režisora Hansa Vernera Krēzingera iestudējuma "Klupšanas akmeņi" viesizrādēm Dailes teātra Mazajā zālē 16. decembrī plkst. 16.00 un 20.00.

Nākamā lapa